Nest Bank na czele rankingu lokat Bankier.pl

Lokata Witaj Nest Banku zajęła pierwsze miejsce w czerwcowym rankingu Bankier.pl. W horyzoncie 6-miesięcznym produkt oferuje najlepsze oprocentowanie na rynku. To nie jedyna tak korzystna lokata od Nest Banku. Bank kierujący ofertę produktową do rodzin i małych biznesów, podniósł właśnie oprocentowanie Lokaty Nowe Środki i Lokaty Lojalnej do poziomu 2,4% dla lokaty 3-miesięcznej i 2,5% dla produktów 6-miesięcznych.


Najnowsze zestawienie Bankier.pl dotyczy najwyżej oprocentowanych lokat półrocznych
z dodatkowymi warunkami dla wkładu w wysokości 10 tys. zł. Najlepiej oceniona Nest Lokata Witaj na okres 6 miesięcy to nowość w ofercie Nest Banku. Klienci, którzy z niej skorzystają, mogą uzyskać promocyjne oprocentowanie na poziomie 4 procent w skali roku, przez cały okres jej trwania. Warunkiem jest jednorazowa wpłata wynagrodzenia na Nest Konto lub zasilenie konta firmowego BIZnest Konto  i opłacenie z niego składki do ZUS lub Urzędu Skarbowego. Należy to zrobić w ciągu 60 dni od dnia otwarcia lokaty.

 

Dla stałych klientów Nest Bank przygotował Nest Lokatę Lojalną. Promocyjne oprocentowanie na poziomie nawet do 2,5 proc. w skali roku dostępne jest dla każdego klienta Nest Banku, który regularnie wpłaca środki na swoje Nest Konto. By uzyskać takie warunki, należy zapewnić, przez cały okres trwania lokaty comiesięczne wpływy wynagrodzenia lub, w przypadku właścicieli BIZnest Kont, co miesiąc zasilać konto firmowe oraz opłacać składki do ZUS lub Urzędu Skarbowego. 

 

– Nasze produkty oszczędnościowe tworzymy z myślą o rodzinach i małych biznesach. Staramy się tak opracować ich warunki, aby zyskał na tym domowy budżet naszych klientów – mówi Piotr Stankiewicz, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych i Depozytowych Nest Banku.
– Jak pokazuje ranking Bankier.pl, Lokata Witaj jest aktualnie najciekawszą ofertą na naszym rynku. Nie zapominamy też o stałych klientach – z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę Lokaty Lojalnej. Chcemy zachęcić w ten sposób naszych klientów do oszczędzania, a nowych zaprosić do powierzenia nam swoich domowych finansów – dodaje Piotr Stankiewicz.

 

Więcej szczegółowych informacji na temat Nest Lokaty Witaj, Lokaty Lojalnej oraz Lokaty Nowe Środki, w tym regulamin promocji, można znaleźć na stronie internetowej Nest Banku lub bezpośrednio w oddziałach banku.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.