Strona głównaWiadomościTańsza wyprawka szkolna z Bankiem BGŻ i Gandalfem

Tańsza wyprawka szkolna z Bankiem BGŻ i Gandalfem

Rok szkolny za pasem. Wrzesień oznacza koniec laby dla dzieci, a dla rodziców…wydatki związane z wyprawką szkolną. W zależności od wieku ucznia, komplet książek może kosztować  od 250 zł (klasy 1-3) do 500 zł (licealiści). Dzięki specjalnej ofercie Banku BGŻ i księgarni internetowej Gandalf rodzice przeciętnego licealisty mogą zaoszczędzić nawet 75 zł.

Wszyscy klienci Banku BGŻ, którzy posiadają lub otworzą konto osobiste i korzystają z bankowości internetowej eBGŻ, mogą otrzymać rabat w wysokości 10 proc. Wyższy rabat – w wysokości 15 proc. –  otrzymają ci,  którzy skorzystają także z pożyczki gotówkowej. Dodatkowo wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup podręczników i dokonają płatności przelewem, kartą lub metodą PayPal nie poniosą kosztów przesyłki. Zakupione podręczniki, po zakończeniu ich użytkowania, będzie można odsprzedać księgarni w przyszłym roku. Gandalf daje też gwarancję bezpiecznych zakupów  – jeśli zamówione podręczniki  nie zgadzają się z listą proponowaną przez szkołę (ze względu na pomyłkę kupującego lub zmianę tytułów przez nauczycieli), można  je wymienić na właściwe pozycje aż do 30 września, a nie jak w przypadku przeciętnych zakupów on line w ciągu 10 dni.

– Początek roku szkolnego to zwykle czas wielu wydatków. Nasze produkty zgodnie z hasłem „Bank BGŻ dobrze służy ludziom” ułatwiają codzienne życie. Tym razem dzięki współpracy z księgarnią Gandalf oferujemy możliwość zakupu podręczników szkolnych znacznie taniej niż w tradycyjnej księgarni – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Każdy klient, po spełnieniu warunków zawartych w Regulaminie Promocji „Zyskaj 15% rabatu z Bankiem BGŻ i Księgarnią Internetową Gandalf”, otrzyma  SMS z kodem rabatowym na podany przez niego numer telefonu komórkowego. Przesłany kod można wykorzystać jeden raz – należy go wpisać na stronie www.gandalf.com.pl podczas dokonywania zakupów. Kod można wykorzystać jedynie w okresie trwania promocji,  czyli do 30 września 2013.

Źródło: Bank BGŻ

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular