Strona główna Wiadomości Powrót Super Novej, promocje kredytów w Banku Pocztowym

Powrót Super Novej, promocje kredytów w Banku Pocztowym

Powrót Super Novej, promocje kredytów w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy przedłużył trzy promocje kredytów gotówkowych. Potrwają one do końca lipca br.

Pierwszą z ofert jest letnia promocja – Super Nova, której oprocentowanie to 9,99%, prowizja wynosząca 3% oraz ubezpieczenie NNW za 28 zł miesięcznie. Ubezpieczenie to nie jest zabezpieczeniem kredytu, dlatego też pieniądze z ubezpieczenia otrzymuje do dyspozycji klient.

Kredyt ten był najatrakcyjniejszą ofertą na rynku według zestawienia portalu bankier.pl. Analizie zostały poddane kredyty dla osób będących klientami banków, jak i dla tzw. klientów zewnętrznych. W obu przypadkach propozycja Banku Pocztowego znalazła się na pierwszym miejscu.

Adresatami promocji Super Nova są osoby zatrudnione w firmach i zakładach, które bank uznaje za bezpieczne i stabilne. Są to m.in. Urzędy Marszałkowskie, JST jak również jednostki budżetowe i szeroko pojęta służba zdrowia. O promocyjny kredyt mogą również wystąpić przedstawiciele wolnych zawodów oraz emeryci MSWiA.

Okres kredytowania może wynieść nawet 150 miesięcy, natomiast maksymalna wysokość kredytu to 150.000 zł.

Bank Pocztowy przygotował również odrębną, promocyjną ofertę dla nestorów oraz pozostałych klientów. Parametry kredytu gotówkowego dla nestora to oprocentowanie 13,99%, prowizja 4% i ubezpieczenie na życie 0,35%. Okres kredytowania może wynieść do 120 miesiący, natomiast minimalna kwota kredytu to 500 zł. Parametry oferty dla pozostałych klientów to: oprocentowanie 15%, prowizja 2% i ubezpieczenie NNW 19 zł miesięcznie lub na życie 0,35%.

Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

O promocyjny kredyt do 31 lipca br. można wnioskować na każdej poczcie, w placówkach i mikrooddziałach Banku Pocztowego.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.