Tablet dla aktywnych rolników

Konkursem „Rasowe konto i tablet do wygrania” bank Credit Agricole zachęca rolników do aktywnego korzystania z konta AGRICOLE. W promocji nagradza za wykonanie największej liczby transakcji bezgotówkowych i gotówkowych. Do konkursu będzie można również przystąpić 20-23 września w Bednarach, podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej – AGRO SHOW.

 

Bank Credit Agricole przygotował konkurs „Rasowe konto i tablet do wygrania” dla klientów, którzy już korzystają lub założą we wrześniu br. Konto AGRICOLE. Nagrody – tablety Samsung GALAXY Tab 3 7.0 – trafią do pięciu osób, które przez dwa miesiące (październik, listopad) wykonają największą liczbę transakcji bezgotówkowych i gotówkowych w koncie, np. płatności kartą, przelewy i zlecenia stałe. Kwota pojedynczej operacji nie może być mniejsza niż 50 zł, a ich łączna liczba musi być większa niż 4. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w placówkach banku, doradców lub na stronie banku: www.credit-agricole.pl/rolnictwo i odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Do kogo skierowane jest Konto Agricole?”.

 

– Do konkursu będziemy zachęcać rolników również podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach. Bezpośrednio na naszym stoisku rolnicy będą mogli złożyć wniosek o konto, kartę i wypełnić konkursowy formularz zgłoszeniowy – mówi Waldemar Kwiatkowski, dyrektor Departamentu Klientów Agrobiznesowych w Credit Agricole Bank Polska.

Konto AGRICOLE to jedna z propozycji banku dla klientów agrobiznesowych. Łączy ono w sobie cechy rachunku osobistego i firmowego. Bank nie pobiera opłat ani za prowadzenie rachunku, ani za wpłaty i wypłaty gotówki w placówce. Rolnicy mogą również bezpłatnie wypłacać pieniądze we wszystkich bankomatach w całym kraju. Nie zapłacą też za kartę do konta, jeśli w miesiącu dokonają nią transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł. Jeśli nie przekroczą tej kwoty, miesięczna opłata za kartę wyniesie 1 zł. Przelewy do banków obcych w automatycznym serwisie telefonicznym CA24 są bezpłatne, a pozostałe kosztują 1 zł każda.

 

Konto AGRICOLE bank dedykuje rolnikom indywidualnym i rolnikom uzyskującym dochody z działów specjalnych rolnictwa, płacących podatek dochodowy według norm szacunkowych dochodu rocznego. Poza kontem, rolnicy w banku Credit Agricole mogą skorzystać z oferty obejmującej praktycznie wszystkie produkty – od pożyczki, kredytu inwestycyjnego na zakup gruntów rolnych oraz na sfinansowanie bieżącej działalności, hipotecznego do ubezpieczenia. Obsługą klientów agrobiznesowych zajmują się mobilni doradcy, dojeżdżający w dogodne dla klienta miejsce spotkania. Klienci agrobiznesowi mogą umawiać się z nimi poprzez serwis telefoniczny CA24 pod numerem 801 700 000 lub +48 71 79 97 159.

Źródło: Credit Agricole

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.