Strona główna Wiadomości Szybki dostęp do gotówki z karty kredytowej PKO BP

Szybki dostęp do gotówki z karty kredytowej PKO BP

Szybki dostęp do gotówki z karty kredytowej PKO BP

PKO Bank Polski wprowadził kolejne udogodnienia dla klientów korzystających z kart kredytowych. Od teraz w momencie podpisywania umowy o kartę można zlecić przelew z jej rachunku na dowolne konto osobiste, nie płacąc prowizji. Tym sposobem bank umożliwia skorzystanie ze środków dostępnych w ramach limitu na karcie jeszcze przed jej otrzymaniem przez klienta. Karta kredytowa pojawia się również jako jedna z metod płatności w e-commerce w opcji „Płacę z iPKO”.


Nowa usługa umożliwia szybki dostęp do środków w ramach limitu przyznanego na karcie. Zlecając dyspozycję przelewu w momencie podpisywania umowy o kartę kredytową, środki są do naszej dyspozycji najpóźniej w ciągu 3 dni. Po podpisaniu umowy karta jest dostarczana do klienta w ciągu kilku dni i po jej otrzymaniu można w ramach przyznanego limitu kredytowego standardowo płacić za zakupy lub wypłacać gotówkę. Na koniec okresu rozliczeniowego, środki przelane na konto, jak również wykonane transakcje pojawią się na zestawieniu operacji.

 

– Dzięki nowej usłudze karty kredytowe PKO Banku Polskiego stają się jeszcze bardziej przyjaznym produktem bankowym. Już w trakcie składania wniosku o kartę można skorzystać z limitu kredytowego i otrzymać przelew na dowolnie wskazane konto bankowe, a przy spłacie całości zadłużenia na wyciągu klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów z faktu skorzystania z tej usługi, korzystając z nieoprocentowanego kredytu do 55 dni – mówi Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w PKO Banku Polskim.

 

Szybki dostęp do limitu z karty kredytowej jest kolejnym udogodnieniem dla klientów korzystających z kart kredytowych w PKO Banku Polskim. Niedawno funkcje kart kredytowych Inteligo wzbogaciły się o możliwość łatwego płacenia za zakupy w internecie – przy wykorzystaniu opcji „Płacę z Inteligo”. Od 31 stycznia taką samą możliwość, w ramach usługi „Płacę z iPKO”, mają klienci korzystający z kart kredytowych PKO. W tym najbardziej popularnej – Przejrzystej karta kredytowej, której maksymalny limit od stycznia tego roku został podwyższony z 5 do 20 tys. zł. Poza nowoczesnymi i bezpiecznymi płatnościami w internecie, karty kredytowe PKO wykorzystują możliwości jakie daje najnowsza technologia bankowa, w szczególności płatności zbliżeniowe.

 

Liczba kart kredytowych w PKO Banku Polskim systematycznie rośnie – obecnie wynosi blisko 850 tys. Karta kredytowa pełniąc funkcję wygodnego instrumentu płatniczego, wyposażonego w przyjazny i elastyczny sposób rozliczania kredytu daje poczucie bezpiecznej poduszki finansowej. Posługując się nią klient nie tylko korzysta z komfortu wygodnych płatności, ale może także korzystać z dodatkowych środków bez konieczności płacenia odsetek nawet do 55 dni, jak również w pełni kontrolować stan swoich wydatków – na wyciągach, w bankowości elektronicznej oraz mobilnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.