Strona główna Wiadomości Świąteczny Prezent od Alior Banku

Świąteczny Prezent od Alior Banku

Świąteczny Prezent od Alior Banku

Alior Bank w świątecznej kampanii promuje ofertę pożyczki gotówkowej z gwarancją najniższej raty. Głównym medium kampanii jest telewizja, wspierana komunikacją w Internecie.

 

19 listopada br. ruszyła świąteczna kampania pożyczki gotówkowej, która potrwa do 22 grudnia br. W komunikacji podkreślone zostały główne zalety oferty – gwarancja najniższej raty oraz łatwość otrzymania pożyczki – „Gwarantujemy, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa niż w innych bankach. Pożyczaj najtaniej! Wystarczy wyciąg z konta.”

 

Na potrzeby kampanii powstał 30-sekundowy spot telewizyjny zatytułowany „Prezent” oraz jego 15-sekundowa wersja. W jego produkcji wykorzystano technikę animacji 2D. Szczególny klimat reklamy tworzy piosenka, której słowa oraz melodia zostały skomponowane specjalnie na tę okazję.

 

 

Spot jest emitowany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: Polsat, TVP1, TVP2, TVN oraz
w 80 stacjach tematycznych. Można go także obejrzeć w serwisie YouTube.

 

Kampania telewizyjna jest wspierana komunikacją w Internecie, obejmującą dystrybucję spersonalizowanego mailingu oraz banery wyświetlane na portalach o największym zasięgu. Reklamy internetowe prowadzą na dedykowaną stronę zawierającą szczegóły oferty „Pożyczki z gwarancją najniższej raty” oraz wniosek produktowy.

 

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.