Strona główna Wiadomości "Świat się kręci" w kolejnym odcinku Millematów

"Świat się kręci" w kolejnym odcinku Millematów

"Świat się kręci" w kolejnym odcinku Millematów

W nowym odcinku Millematów Radek Kotarski odkrywa tajemnice ruchu obrotowego Ziemi, jego wpływu na nasze życie i świat osobistych finansów. Zadaje też kolejną konkursową zagadkę. Na pierwsze 100 osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie prowadzącego czeka do podziału 15 tys. zł.


Nowemu odcinkowi Millematów towarzyszy cicha obecność czegoś, czego na co dzień sobie nie uświadamiamy. Ten bardzo cichy towarzysz – ruch obrotowy ziemi wokół własnej osi – jest bohaterem kolejnej opowieści Radka Kotarskiego. Sam obrót ziemi o 360° był dla ludzi zawsze bardzo ważny i stał się naturalną miarą jednego dnia. Podobnie Konto 360°- przez oddziały, TeleMillennium, internet i aplikacje mobilne – pracuje dla nas na okrągło przez 24 h na dobę.

Konto 360 pozwala zarządzać pieniędzmi nieustannie, w dowolnym miejscu i czasie oraz bez zbędnych opłat, gdyż zostały one ograniczone do zera:

 

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę do konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,

 

Powyższe korzyści są gwarantowane, jeżeli co miesiąc suma wpływów zewnętrznych na rachunek wynosi min. 1000 zł oraz dokonana zostanie min. 1 płatność kartą do konta. Dodatkowo, niezależnie od spełnienia tych warunków klienci płacą:

  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
  • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilnie oraz
  • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon.

 

Jak wygrać w konkursie?

 

Wystarczy odwiedzić sekcję konkursową na stronie internetowej Banku Millennium (http://millematy.bankmillennium.pl) i rozwiązać zagadkę konkursową ukrytą w nowym odcinku. Tak jak w przypadku poprzednich konkursów, między pierwsze 100 osób, które odgadną zagadkę, zostanie równo podzielona kwota 15 tys. zł. Przez rok trwania konkursu do podziału przeznaczono łącznie aż 360 tys. zł.

 

Wszystkie odcinki Millematów są również publikowane na kanale Banku Millennium na YouTube.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.