Getin Bank finalistą SABRE Awards 2015

Getin Bank został nominowany do prestiżowej nagrody SABRE Awards przyznawanej za najlepsze projekty z obszaru public relations. Jury, w którego skład weszło ponad czterdziestu specjalistówds. komunikacji z całego regionu EMEA, wyróżniło Bank w kategorii „usługi finansowe” za szeroko zakrojoną współpracę z blogerami.

 

Ogłoszenie laureatów tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez The Holmes Group odbędzie się 19 maja 2015 roku podczas uroczystej gali w Londynie.

 

Realizowany przez Getin Bank projekt współpracy z blogosferą, który znalazł się w finale konkursu SABRE Awards, obejmował szereg działań sprofilowanych pod kątem zainteresowań i oczekiwań różnych grup odbiorców. Głównym wyzwaniem prowadzonych aktywności było znalezienie właściwego dla danej kategorii bloga kontekstu do komunikacji oferty produktów i usług finansowych. Bank współpracował z autorami specjalizującymi się m.in. w tematyce IT oraz technologii mobilnych, ale także lifestylowymi i modowymi. Projekt został przeprowadzony przy wsparciu Lighthouse Consultants.

 

To już kolejna nominacja dla Getin Banku w SABRE Awards – jednym z najbardziej rozpoznawalnych, międzynarodowych konkursów branży public relations. W 2014 roku Bank został wyróżniony za strategię komunikacji odświeżonego wizerunku marki, również w kategorii „usługi finansowe”. W tegorocznej edycji wydarzenia zgłoszono łącznie ponad 2 tys. projektów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Laureatów konkursu, wybranych z grona finalistów, poznamy 19 maja 2015 r. Organizatorem konkursu jest The Holmes Report.

 

Pełną listę projektów nominowanych do 2015 SABRE Awards EMEA można znaleźć tutaj.

Źródło: Getin Noble Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.