Strona główna Wiadomości Getin Bank finalistą SABRE Awards 2015

Getin Bank finalistą SABRE Awards 2015

Getin Bank finalistą SABRE Awards 2015

Getin Bank został nominowany do prestiżowej nagrody SABRE Awards przyznawanej za najlepsze projekty z obszaru public relations. Jury, w którego skład weszło ponad czterdziestu specjalistówds. komunikacji z całego regionu EMEA, wyróżniło Bank w kategorii „usługi finansowe” za szeroko zakrojoną współpracę z blogerami.

 

Ogłoszenie laureatów tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez The Holmes Group odbędzie się 19 maja 2015 roku podczas uroczystej gali w Londynie.

 

Realizowany przez Getin Bank projekt współpracy z blogosferą, który znalazł się w finale konkursu SABRE Awards, obejmował szereg działań sprofilowanych pod kątem zainteresowań i oczekiwań różnych grup odbiorców. Głównym wyzwaniem prowadzonych aktywności było znalezienie właściwego dla danej kategorii bloga kontekstu do komunikacji oferty produktów i usług finansowych. Bank współpracował z autorami specjalizującymi się m.in. w tematyce IT oraz technologii mobilnych, ale także lifestylowymi i modowymi. Projekt został przeprowadzony przy wsparciu Lighthouse Consultants.

 

To już kolejna nominacja dla Getin Banku w SABRE Awards – jednym z najbardziej rozpoznawalnych, międzynarodowych konkursów branży public relations. W 2014 roku Bank został wyróżniony za strategię komunikacji odświeżonego wizerunku marki, również w kategorii „usługi finansowe”. W tegorocznej edycji wydarzenia zgłoszono łącznie ponad 2 tys. projektów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Laureatów konkursu, wybranych z grona finalistów, poznamy 19 maja 2015 r. Organizatorem konkursu jest The Holmes Report.

 

Pełną listę projektów nominowanych do 2015 SABRE Awards EMEA można znaleźć tutaj.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.