Strona główna Wiadomości Super Nova promocja kredytu gotówkowego Banku Pocztowego

Super Nova promocja kredytu gotówkowego Banku Pocztowego

Super Nova promocja kredytu gotówkowego Banku Pocztowego

Z myślą o zbliżających się wakacjach Bank Pocztowy oferuje kredyt gotówkowy na promocyjnych warunkach. W ramach promocji „Super Nova” klient otrzyma obniżone do poziomu 9,99% oprocentowanie kredytu, a dodatkowo może zdecydować się na atrakcyjne ubezpieczenie NNW, którego składka wynosi miesięcznie 28 zł. Ubezpieczenie to nie jest zabezpieczeniem kredytu, dlatego też pieniądze z ubezpieczenia otrzymuje do dyspozycji klient. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 3%.

Atutem oferty jest bardzo długi okres kredytowania – nawet do 150 miesięcy. Dzięki temu, każdy Klient może indywidualnie dostosować wysokość raty kredytu tak, by nie obciążać domowego budżetu. Maksymalna wysokość kredytu wynosi 150.000 zł.

Promocja adresowana jest do szerokiej grupy osób, pracowników zakładów i firm, które bank uznaje za stabilne i bezpieczne. Ogromna grupa z nich to np. urzędy marszałkowskie i Jednostki Samorządu Terytorialnego (JST) oraz ich jednostki budżetowe, w tym m.in. przedszkola i szkoły, czy też urzędy i instytucje państwowe w tym policja, czy szeroko pojęta służba zdrowia.

– Współpracujemy na specjalnych zasadach z ponad 20.000 zakładów pracy. Cały czas powiększamy ich grono o nowe firmy i jednostki. Z tej oferty mogą także skorzystać klienci zaliczający się do grupy wolnych zawodów oraz emeryci MSWiA – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista w linii biznesowej kredytów detalicznych w Banku Pocztowym. – Nie stawiamy dodatkowych warunków do spełnienia jak płatne konto z pakietem Assistance, wpływami na konto w określonej wysokości czy też płatnościami kartą. Każdy klient z tej grupy otrzyma takie oprocentowanie, bez dodatkowych warunków – uzupełnia Wajler.

Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

Przyznanie kredytu oraz jego ostateczna wysokość uzależniona jest od wyniku oceny zdolności kredytowej. O promocyjny kredyt do 30 czerwca br. można wnioskować na każdej poczcie, w placówkach i mikrooddziałach Banku Pocztowego.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.