Strona główna Wiadomości Rusza kampania bankowości korporacyjnej mBanku

Rusza kampania bankowości korporacyjnej mBanku

Rusza kampania bankowości korporacyjnej mBanku

Ruszyła pierwsza od lat kampania bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, której celem jest wzmocnienie wizerunku mBanku  w segmencie korporacji oraz małych i średnich firm.


– Informujemy potencjalnych klientów korporacyjnych, że mBank ma pełną ofertę produktów i usług dla MSP i korporacji, szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, a przede wszystkim zadowolonych klientów mówi Iwona Ryniewicz, dyrektor departamentu komunikacji i strategii marketingowej mBanku.

 

Ideą spotu jest pokazanie – poprzez metaforę obrazu – kompleksowości mBanku jako partnera biznesowego. Doświadczenie, kompetencje i paleta produktowa banku pozwala osiągnąć sukces.

 

 

Kampania będzie prowadzona w najbliższych tygodniach w TVN 24 i TVN 24 BiS, Polsat News i Polsat News 2. mBank obecny będzie również w radiu TOK FM i Trójce oraz w internecie. Reklamy prasowe ukażą się z kolei w Polityce, Pulsie Biznesu, Newsweeku i Forbesie.

Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja VML Poland. Produkcję spotu zrealizował dom produkcyjny Flota Filmowa. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Mindshare.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.