Bank SMART świętuje pierwsze urodziny, wprowadzając SMART Konto wraz ze SMART Kredytem Odnawialnym

Dokładnie rok temu, 11 czerwca 2014 r., przyszedł na świat Bank SMART: urodzony na smartfony, pierwszy bank prawdziwie mobilny, przeznaczony dla ludzi ceniących czas i pieniądze. Przez ten rok bank nie tylko mocno stanął na nogi, ale otworzył się na świat jako mobilny europejski dyskont finansowy.

 

Z okazji pierwszych urodzin Bank SMART daje swoim nowym klientom możliwość  wnioskowania o SMART Konto wraz ze SMART Kredytem Odnawialnym w uproszczony sposób.

Klienci – poprzez podanie kilku podstawowych informacji – mają szansę uzyskać limit kredytowy w wysokości nawet 3 900zł. Produkt jest dostępny również dla osób młodych, w trakcie studiów. Jego zaletą jest szeroka dostępność, szybkość i brak konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody. Za uruchomienie limitu Bank nie pobiera prowizji. Dodatkowo, w momencie przystąpienia Klienta do Promocji „SMART na Start”, nie zapłaci on żadnych odsetek przez okres 3 miesięcy.

 

Oto najważniejsze fakty z pierwszego roku działalności Banku SMART:

11 czerwca 2014 r. – w Łodzi rozpoczyna działalność Bank SMART – jedna z dwóch marek handlowych FM Banku PBP S.A.

11 sierpnia 2014 r. – Bank SMART udostępnia usługę pozwalającą na wygodną zapłatę faktury papierowej i otrzymanej w poczcie elektronicznej faktury w postaci pliku pdf.

28 października 2014 r. – Bank SMART wprowadza do swojej oferty SMART Mikropożyczkę – chwilówkę w wysokości od 100 do 1000 zł na miesiąc. Do uzyskania pożyczki wystarczy tylko smartfon lub komputer i 15 minut, klient nie musi dostarczać do banku żadnych dokumentów.

03 listopada 2014 r. – Bank SMART poszerza ofertę produktów kredytowych o SMART Kredyt Gotówkowy, SMART Kredyt Odnawialny i SMART Kartę Kredytową – umowę o produkty można podpisać online, bez formalności.

11 lutego 2015 r. – Bank SMART staje się bankiem europejskim wprowadzając SMART Konto EU dla klientów indywidualnych i SMART Biznes EU dla mikroprzedsiębiorców. Konta są prowadzone w walucie euro, mają funkcjonalność konta osobistego lub firmowego, porównywalną z kontami prowadzonymi w lokalnych bankach strefy euro, a jednocześnie są zintegrowane z kontami prowadzonymi w złotych.  Umożliwiają także darmowe przelewy krajowe i europejskie (SEPA), dokonywane po niezwykle korzystnym kursie wymiany dostępnym dla klientów Bank SMART.

12 lutego 2015 r. – Bank SMART – pierwszy bank w Polsce, który wprowadził możliwość przeprowadzania operacji na koncie za pomocą komend głosowych, teraz dodaje kolejną funkcjonalność: biometrię głosową, czyli możliwość logowania się za pomocą głosu.  

28 kwietnia 2015 r. – Bank SMART, jako pierwszy w Polsce, uruchamia dla Klientów indywidualnych kartę V PAY. To europejska karta płatnicza, zaprojektowana z myślą o krajach, w których bardziej popularne są lokalne rozwiązania płatnicze. Dzięki większej akceptowalności karty V PAY, np. w Niemczech, za każdą usługę lub towar można zapłacić tak, jakbyśmy posiadali konto i kartę w tamtejszym banku.

Źródło: Bank Smart

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.