Strona główna Wiadomości Bank SMART świętuje pierwsze urodziny, wprowadzając SMART Konto wraz ze SMART Kredytem Odnawialnym

Bank SMART świętuje pierwsze urodziny, wprowadzając SMART Konto wraz ze SMART Kredytem Odnawialnym

Bank SMART świętuje pierwsze urodziny, wprowadzając SMART Konto wraz ze SMART Kredytem Odnawialnym

Dokładnie rok temu, 11 czerwca 2014 r., przyszedł na świat Bank SMART: urodzony na smartfony, pierwszy bank prawdziwie mobilny, przeznaczony dla ludzi ceniących czas i pieniądze. Przez ten rok bank nie tylko mocno stanął na nogi, ale otworzył się na świat jako mobilny europejski dyskont finansowy.

 

Z okazji pierwszych urodzin Bank SMART daje swoim nowym klientom możliwość  wnioskowania o SMART Konto wraz ze SMART Kredytem Odnawialnym w uproszczony sposób.

Klienci – poprzez podanie kilku podstawowych informacji – mają szansę uzyskać limit kredytowy w wysokości nawet 3 900zł. Produkt jest dostępny również dla osób młodych, w trakcie studiów. Jego zaletą jest szeroka dostępność, szybkość i brak konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody. Za uruchomienie limitu Bank nie pobiera prowizji. Dodatkowo, w momencie przystąpienia Klienta do Promocji „SMART na Start”, nie zapłaci on żadnych odsetek przez okres 3 miesięcy.

 

Oto najważniejsze fakty z pierwszego roku działalności Banku SMART:

11 czerwca 2014 r. – w Łodzi rozpoczyna działalność Bank SMART – jedna z dwóch marek handlowych FM Banku PBP S.A.

11 sierpnia 2014 r. – Bank SMART udostępnia usługę pozwalającą na wygodną zapłatę faktury papierowej i otrzymanej w poczcie elektronicznej faktury w postaci pliku pdf.

28 października 2014 r. – Bank SMART wprowadza do swojej oferty SMART Mikropożyczkę – chwilówkę w wysokości od 100 do 1000 zł na miesiąc. Do uzyskania pożyczki wystarczy tylko smartfon lub komputer i 15 minut, klient nie musi dostarczać do banku żadnych dokumentów.

03 listopada 2014 r. – Bank SMART poszerza ofertę produktów kredytowych o SMART Kredyt Gotówkowy, SMART Kredyt Odnawialny i SMART Kartę Kredytową – umowę o produkty można podpisać online, bez formalności.

11 lutego 2015 r. – Bank SMART staje się bankiem europejskim wprowadzając SMART Konto EU dla klientów indywidualnych i SMART Biznes EU dla mikroprzedsiębiorców. Konta są prowadzone w walucie euro, mają funkcjonalność konta osobistego lub firmowego, porównywalną z kontami prowadzonymi w lokalnych bankach strefy euro, a jednocześnie są zintegrowane z kontami prowadzonymi w złotych.  Umożliwiają także darmowe przelewy krajowe i europejskie (SEPA), dokonywane po niezwykle korzystnym kursie wymiany dostępnym dla klientów Bank SMART.

12 lutego 2015 r. – Bank SMART – pierwszy bank w Polsce, który wprowadził możliwość przeprowadzania operacji na koncie za pomocą komend głosowych, teraz dodaje kolejną funkcjonalność: biometrię głosową, czyli możliwość logowania się za pomocą głosu.  

28 kwietnia 2015 r. – Bank SMART, jako pierwszy w Polsce, uruchamia dla Klientów indywidualnych kartę V PAY. To europejska karta płatnicza, zaprojektowana z myślą o krajach, w których bardziej popularne są lokalne rozwiązania płatnicze. Dzięki większej akceptowalności karty V PAY, np. w Niemczech, za każdą usługę lub towar można zapłacić tak, jakbyśmy posiadali konto i kartę w tamtejszym banku.

Źródło: Bank Smart

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.