Rekordowy miesiąc w Kantorze Walutowym Alior Banku

Listopad 2016 r. okazał się rekordowy pod względem obrotów w internetowym Kantorze Walutowym Alior Banku. Klienci wymienili waluty o łącznej wartości 1,5 mld zł.


Listopad był znakomitym miesiącem dla Kantoru Walutowego Alior Banku nie tylko pod względem obrotów, których poziom wyniósł 1,5 mld zł (stanowi to 195% wyniku zanotowanego w tym samym miesiącu w 2015 r.). O 52% wzrosła również liczba transakcji. W listopadzie 2016 r. z Kantoru Walutowego Alior Banku skorzystało o 34% więcej klientów niż w tym samym miesiącu w roku 2015.

 

Średnia kwota transakcji dokonywanych przez użytkowników wyniosła prawie 9 tys. zł. Rekordowym dniem w miesiącu okazał się 14 listopada, kiedy transakcje wykonało ponad 8,3 tys. osób, czyli o 113% więcej niż średnia dzienna liczba użytkowników w 2015 r.

Kantor Walutowy Alior Banku jest pierwszym w Polsce bankowym kantorem internetowym.

 

Platforma umożliwia klientom wymianę 14 walut w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca, oferując konkurencyjne kursy, możliwość automatycznego zawierania transakcji, dokonywania darmowych przelewów oraz korzystania z bezpłatnych kart w najpopularniejszych walutach. Od momentu uruchomienia w 2012 r., z usług Kantoru Walutowego skorzystało już 176 tys. klientów. Za pośrednictwem platformy dokonano prawie 5 mln transakcji, których łączna wartość wyniosła 34 mld złotych.

Źródło: Alior Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.