Zmiana oferty lokat w neoBANKU

neoBANK informuje, że od dnia 3 stycznia 2017 r. zmianie ulega oprocentowanie energoLOKATY 3M PLUS oraz neoLOKATY ZYSK. Nowo otwierane energoLOKATY 3M PLUS oprocentowane będą 2,60% w skali roku. Nowo otwierane neoLOKATY ZYSK oprocentowane będą 2,10% w skali roku.

Jednocześnie udostępnione zostają:

  • energoLOKATA 1M oprocentowana 3,00% w skali roku.
  • neoLOKATA ZYSK 1M oprocentowana 3,00% w skali roku.

energoLOKATA 3M PLUS jest lokatą kwartalną o stałym oprocentowaniu, natomiast energoLOKATA 1M jest lokatą miesięczną o stałym oprocentowaniu. Każdy Klient spełniający warunki promocji może założyć dowolną liczbę lokat, pod warunkiem że suma lokat nie przekroczy 1 mln zł. Minimalny wkład lokaty to 1.000 zł.Oferta skierowana jest do nowych Klientów Oddziału onLINE neoBANKU.

neoLOKATA ZYSK jest lokatą kwartalną o stałym oprocentowaniu, natomiast neoLOKATA ZYSK 1M jest lokatą miesięczną o stałym oprocentowaniu. Każdy Klient spełniający warunki promocji może założyć dowolną liczbę lokat, pod warunkiem, że suma lokat nie przekroczy 1 mln zł. Minimalny wkład lokaty to 1.000 zł.Oferta dotyczy nowych środków, przez które należy rozumieć nadwyżkę środków powyżej sumy środków zgromadzonych na dzień 21 grudnia 2016 roku na rachunkach osobistych, oszczędnościowych lub rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, których Klient jest Posiadaczem, prowadzonych w neoBANKU

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.