"Rodzina pod ochroną" w Getin Banku

Getin Bank we współpracy z Open Life TU Życie wprowadził do oferty nowy, 12-letni produkt ubezpieczeniowy na życie i dożycie „Rodzina pod ochroną”. W wypadku nieoczekiwanych zdarzeń ubezpieczenie pozwoli zabezpieczyć finansowo przyszłość najbliższych. Jeśli nic się nie wydarzy, po upływie okresu ubezpieczenia klient otrzyma zwrot wszystkich wpłaconych składek.

 

Nowe indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie o charakterze ochronnym jest dostępne w ofercie Getin Banku od września br. Ubezpieczenie jest zawierane na 12 lat, z gwarancją niezmienności wysokości składki przez ten czas. W razie śmierci ubezpieczonego osoby uposażone otrzymają świadczenie w wysokości nie niższej niż zadeklarowana przez klienta suma ubezpieczenia. Jeżeli ubezpieczony dożyje końca 12-letniego okresu ubezpieczenia, wówczas otrzyma wszystkie wpłacone składki.

 

Oferta jest skierowana do osób pełnoletnich, które w chwili przystąpienia do „Rodziny pod ochroną” nie ukończyły 61. roku życia. Klienci mogą wybrać jeden z dziesięciu wariantów sumy ubezpieczenia, maksymalnie do 250 tys. zł. Wysokość miesięcznej składki jest uzależniona od zadeklarowanej sumy ubezpieczenia oraz wieku ubezpieczonego.

 

Ubezpieczenie umożliwia maksymalnie dwumiesięczną prolongatę składki. Po upływie 12 miesięcy trwania umowy klienci korzystający z „Rodziny pod ochroną” mogą przejść na ubezpieczenie bezskładkowe. Oznacza to, że ochrona będzie nadal udzielana bez konieczności dalszego opłacenia składek. Warunkiem jest opłacenie składek należnych za okres do dnia zamiany.

 

Nowy produkt ubezpieczeniowy jest dostępny we wszystkich placówkach Getin Banku

Źródło: Getin Noble Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.