Strona główna Wiadomości "Rachunek z Mocą" premiuje proekologiczny i oszczędny biznes

"Rachunek z Mocą" premiuje proekologiczny i oszczędny biznes

"Rachunek z Mocą" premiuje proekologiczny i oszczędny biznes

„Rachunek z Mocą” w BOŚ Banku, to rzadka na polskim rynku oferta, która premiuje proekologiczne podejście do przedsiębiorczości i obniża cykliczne wydatki w firmach. Można dzięki niej uzyskać dopłatę od banku w wysokości nawet 5 tys. zł.

 

Przedsiębiorcy zainteresowani obniżeniem płatności za energię mogą otrzymać takie dofinansowanie na zakup kompensatorów mocy biernej, pomagających racjonalnie gospodarować energią elektryczną. Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, rozliczających się na zasadach pełnej księgowości.


Jedynym warunkiem skorzystania z promocji „Rachunek z Mocą” jest założenie „Konta Wyjątkowego Biznes Plus”, w ramach którego przedsiębiorca otrzymuje jeden rachunek główny i cztery pomocnicze w cenie 99 zł za miesiąc. Co ważne premia w wysokości 5 tys. złotych zostanie wypłacona Klientowi zarówno w przypadku, gdy posiada on już kompensator lub zdecyduje się na jego zakup. Technologia kompensacji promowana przez BOŚ nie tylko eliminuje opłaty za moc bierną, ale także może zmniejszyć o 2 – 5 proc. opłaty za moc czynną.

 

Technologia kompensacji opłaca się już wówczas, gdy na rachunku powstają większe niż 200 zł opłaty miesięczne za energię bierną pobraną. Przykładowo, właściciel stacji paliw, który zakupił kompensator mocy biernej, może zaoszczędzić rocznie 7 200 zł, przy założeniu, że jego miesięczne opłaty za moc bierną wynoszą 600 zł.

Firma posiadająca „Rachunek z Mocą” może liczyć także na dodatkowe profity finansowe. Bank premiuje bowiem wybrane operacje w każdym kwartale. Warto wśród nich wymienić natychmiastową transakcję wymiany walut (w wysokości 250 tys. USD lub 200 tys. EUR), dokonanie 1 mln zł wpłat zamkniętych, utrzymanie 100 tys. zł średniego salda na rachunku „Konto Wyjątkowe Biznes Plus”. Kwartalna premia wynosi 500 zł. Do jej uzyskania przedsiębiorcę uprawnia także zaciągnięcie kredytu inwestycyjnego lub obrotowego w wysokości, co najmniej 250 tys. zł lub zrealizowanie 1 500 przelewów krajowych lub 150 przelewów międzynarodowych. Wszystkie premie są weryfikowane w kwartałach kalendarzowych.

 

Przedsiębiorcy zainteresowani korzystnymi produktami finansowymi mogą skorzystać również z innej oferty banku – „Rachunku Lokacyjnego” BOŚ Biznes. Ta najnowsza propozycja Banku Ochrony Środowiska łączy ze sobą stały dostęp do bieżących środków z ich jednoczesnym oprocentowaniem. Wypłacane przez Bank odsetki zależą od salda rachunku i mogą wynosić nawet 2 proc. w skali roku. Uruchomienie rachunku, jak i jego prowadzenie, jest bezpłatne.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.