Strona główna Wiadomości Przelewy ekspresowe w ofercie ESBANKU

Przelewy ekspresowe w ofercie ESBANKU

Przelewy ekspresowe w ofercie ESBANKU

Od 14 października w ofercie ESBANKU Banku Spółdzielczego znalazły się przelewy ekspresowe, realizowane dzięki współpracy z Blue Media S.A.

 

Realizacja przelewu ekspresowego trwa do 5 minut – transfer środków odbywa się bowiem niezależnie od międzybankowych sesji księgowych. Dzięki temu klienci będą mogli błyskawicznie zapłacić za rachunki czy zakupy internetowe.

 

Przelewy ekspresowe będą mogli realizować wszyscy klienci ESBANKU posiadający rachunek z dostępem do bankowości elektronicznej ESBANK24. Wykonanie przelewu jest bardzo proste – wystarczy tylko podczas wykonywania przelewu wybrać opcję przelewu ekspresowego i zatwierdzić ją w taki sam sposób, jak zwykły przelew.

 

Realizacja przelewów ekspresowych będzie odbywać się codziennie w godzinach od 7.30 do 19.00, a maksymalna kwota jednorazowej transakcji to 20.000 zł. Opłata za wykonanie przelewu to 5 zł dla transakcji realizowanych z rachunku ROR oraz 10 zł dla transakcji realizowanych z rachunku rozliczeniowego dla firm, rachunku oszczędnościowego KONKRET oraz rachunku biznES OSZCZĘDNY.

Źródło: ESBANK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.