Promocyjne konto oraz nawet 250 zł od eurobanku dla podróżujących z Itaką

15 czerwca br. eurobank rozpoczyna akcję promocyjną „ITAKIe KONTO” dedykowaną klientom podróżującym z biurem ITAKA. Zalety akcji to m.in.: bezpłatne w prowadzeniu konto Active i Prestige przez 12 miesięcy. Klienci aktywnie korzystający z karty płatniczej mogą zyskać nawet 250 zł.


Adresatami akcji „ITAKIe KONTO” są osoby, które zakupiły lub zarezerwowały wycieczkę w biurze podróży ITAKA w okresie od 01.06.2015 do 31.08.2016. Aby dołączyć do akcji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.konto-eurobank.pl/itaka lub w placówce eurobanku, a następnie zawrzeć z eurobankiem umowę o prowadzenie konta. Udział w promocji mogą wziąć osoby, które w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do niej nie posiadały lub nie były współposiadaczami konta w eurobanku.

 

Klienci ITAKI, którzy do 31 sierpnia br. przystąpią do akcji i zawnioskują o konto Active lub Prestige oraz w terminie do dnia 14.09.2016 zawrą umowę o konto mogą zyskać na rok benefity w postaci:

  • 0 zł za prowadzenie konta Active lub Prestige

  • zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty debetowej do konta

  • zwrot prowizji za udzielenie Limitu w koncie

oraz dodatkowo:

 

możliwość otrzymania w ciągu 5 miesięcy nagrody pieniężnej w wysokości 50 zł za płatności kartą do konta w każdym miesiącu, w którym klient wykona co najmniej 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł. Łączna nagroda to nawet 250 zł.

 

Wszyscy posiadacze kont w pakietach objętych akcją promocyjną mogą wypłacać bez prowizji pieniądze z bankomatów w Polsce, a posiadacze kont w pakiecie Prestige z wydaną kartą MasterCard dodatkowo także z bankomatów na całym świecie.

 

Atutem konta Prestige oraz Active eurobanku jest ponadto 5% zwrot, nawet 720 zł rocznie, za wydatki kartą do konta lub smartfonem (dzięki płatnościom mobilnym Visa) na podróże, sport, rozrywkę i rekreację. Atrakcyjny money back dostępny jest w ramach bezpłatnego programu „Rodzina i Przyjaciele”, do którego można przystąpić m.in. w placówce czy za pośrednictwem Bankowości Internetowej. Uczestnicy Programu płacąc kartą do konta prowadzonego w eurobanku mogą otrzymać zwrot np. za zakup wycieczki, ale także za zakup w sklepie sportowym akcesoriów potrzebnych na wyjazd. Zwrot otrzymywany w ramach Programu dotyczy także transakcji dokonanych kartą za granicą.

Źródło: Euro Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.