Strona główna Wiadomości Promocyjna oferta prostej pożyczki dla firm w PKO Banku Polskim

Promocyjna oferta prostej pożyczki dla firm w PKO Banku Polskim

Promocyjna oferta prostej pożyczki dla firm w PKO Banku Polskim

Tylko 0,7 proc. prowizji za udzielenie, dokumenty ograniczone do minimum, decyzja kredytowa i przekazanie finansowania nawet w jeden dzień. W PKO Banku Polskim do końca maja dostępna jest promocyjna oferta Pożyczki MSP. Nowi klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z niej w okresie promocji, mogą także liczyć na darmowy rachunek Biznes KOMFORT PLUS.


Pożyczka MSP to elastyczny produkt dla firm potrzebujących prostego i szybkiego finansowania. Przez półtora roku z skorzystało z niej ponad 17 tysięcy przedsiębiorców, a łączna kwota udzielonego finansowania to 2 miliardy złotych. O popularności produktu przesądziły cechy szczególnie cenione przez właścicieli firm: łatwość i szybkość w pozyskaniu pieniędzy oraz duża elastyczność produktu zarówno w spłacie, jak i wydatkowaniu środków – pozyskane środki klienci mogą przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala to na sfinansowanie w ramach jednego produktu działań inwestycyjnych, spłatę już zaciągniętych kredytów czy bieżących wydatków. Walory produktu docenili internauci przyznając Pożyczce MSP statuetkę „Złotego Bankiera” w 2015 roku.

 

– Promocyjna oferta Pożyczki MSP z obniżoną do 0,7% prowizją jest odpowiedzią Banku na zapotrzebowanie oraz wysoką popularność tego rodzaju produktów wśród przedsiębiorców. Jestem przekonana, że nowa oferta umożliwi jeszcze szybszą realizację wyzwań, jakie stawiają sobie małe i średnie przedsiębiorstwa w codziennej działalności – podkreśla Agnieszka Wardak, dyrektor Departamentu Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

Z Pożyczki MSP mogą skorzystać klienci prowadzący działalność gospodarczą od przynajmniej 18 miesięcy. Produkt jest dostępny dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych, komandytowo-akcyjnych, spółek z o.o., akcyjnych, a także dla rolników. Maksymalna kwota pożyczki to 500 tysięcy złotych, z możliwością spłaty aż do 5 lat. PKO Bank Polski nie pobiera prowizji za rozpatrzenie wniosku o jej udzielenie. Klienci mogą wybrać sposób spłaty – raty malejące lub równe. Pożyczka MSP może być uruchomiona  jednorazowo albo w transzach, a podjęcie decyzji i uruchomienie pożyczki może nastąpić nawet w jeden dzień. Warto także podkreślić, że zakres wymaganych dokumentów jest ograniczony do minimum – przedsiębiorcy nie muszą przedstawiać prognoz finansowych ani biznesplanu.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.