Strona główna Wiadomości Promocyjna oferta mBIZNES konta z terminalem POS firmy montrada

Promocyjna oferta mBIZNES konta z terminalem POS firmy montrada

Promocyjna oferta mBIZNES konta z terminalem POS firmy montrada

mBank i firma montrada rozszerzają współpracę. W ramach specjalnego pakietu przedsiębiorcy zyskają bezpłatną obsługę gotówkową w placówkach MultiBanku oraz darmowe przelewy z konta firmowego, zapłacą też mniej za dzierżawę terminala. Oferta dostępna jest za pośrednictwem doradców firmy montrada.

Oferta terminali płatniczych dostępna jest w mBanku od czerwca ubiegłego roku jako usługa dodatkowa do mBiznes konta. Miesięczny koszt dzierżawy terminala POS wynosi 55 zł netto, a prowizja od transakcji to 1,69 proc. – min. 0,10 zł. Teraz bank i firma montrada rozszerzają współpracę oferując przedsiębiorcom pakiet zniżek, dzięki którym zyskają oni m.in. bezpłatną obsługę gotówkową w ponad 130 placówkach MultiBanku, przez rok możliwość wysyłania darmowych przelewów z rachunku firmowego, a także bezterminowo niższe stawki za dzierżawę terminala. Z oferty skorzystać mogą wszyscy obecni oraz nowi klienci banku.      

– Posiadanie terminala POS nie tylko zwiększa bezpieczeństwo przedsiębiorcy, ograniczając obrót gotówkowy, ale także daje możliwości pozyskania nowych klientów – mówi Dagmara Socha, odpowiedzialna za produkty firmowe w mBanku. – Dla nas rozwój płatności bezgotówkowych to priorytet, który zaowocował wieloma innowacyjnymi projektami, takimi jak gadżety zbliżeniowe czy płatności telefonem komórkowym z wykorzystaniem technologii NFC. Proponując klientom firmowym możliwość dzierżawy terminala POS, wspieramy także infrastrukturę obrotu bezgotówkowego w Polsce – dodaje Socha.      

– Na podstawie danych zgromadzonych podczas dotychczasowej współpracy banku z firmą montrada wynika, że grono klientów korzystających z usługi terminali płatniczych cały czas rośnie. Na skorzystania z oferty banku decydują się zarówno klienci prowadzący sprzedaż detaliczną w wyspecjalizowanych sklepach, jak również właściciele restauracji i kawiarni oraz sklepów odzieżowych. Terminale coraz częściej pojawiają się także u popularnych usługodawców, tj. w zakładach fryzjerskich czy gabinetach kosmetycznych – mówi Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży i rozwoju firmy montrada.

Terminale firmy montrada, oprócz podstawowej funkcjonalności, umożliwiają również dokonywanie szybkich transakcji zbliżeniowych oraz pozawalają na wypłatę gotówki przez klienta w kasie sklepu (usługa cashback). Klienci wraz z urządzeniem otrzymują kompletny pakiet informacji pozwalających na aktywację i łatwe korzystanie z terminala (konfigurację Plug&Play, serwis, konserwację i umowę na akceptację kart płatniczych). Pakiet wysyłany jest w ciągu 3 dni roboczych od podpisania umowy.

W ramach pakietu klienci firmowi mBanku zyskują:

  • niższą miesięczną opłatę za dzierżawę terminala;
  • możliwości negocjowania i obniżenia prowizji od transakcji;
  • możliwość umieszczenia bezpłatnie logo firmy na wydruku z terminala;
  • darmowe przelewy internetowe z mBIZNES konta przez rok, w tym bezterminowo przelewy do ZUS i US za 0 zł;
  • bezpłatne wpłaty gotówki w placówkach MultiBanku oraz we wpłatomatach;
  • możliwość otrzymania 10 tys. zł „kredytu na start” w ramach specjalnej oferty dla klientów firmowych rozpoczynających działalność gospodarczą.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.