Promocyjna oferta dla rolników już wkrótce w Bankach Spółdzielczych SGB

 

28 kwietnia br. SGB-Bank S.A. oraz Ursus S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie promocyjnego finansowania fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus S.A. Oferta dostępna będzie już w maju dla Klientów wybranych Banków Spółdzielczej Grupy Bankowej (SGB). To kolejny krok we współpracy zainaugurowanej podczas marcowych targów rolniczych AGROTECH.


Wspólna oferta Banków Spółdzielczych SGB i Ursusa zakłada promocyjne warunki finansowania produktów rodzimego producenta maszyn rolniczych, z maksymalnym okresem kredytowania do 15 lat, również bez udziału własnego, połączone z atrakcyjnym oprocentowaniem i brakiem prowizji dla Klienta. Kooperacja Banków Spółdzielczych SGB
z Ursusem i sprzedawcami jego wyrobów usprawni też cały proces udzielenia kredytu.

 

Dodatkowo, w ramach współpracy SGB-Bank i Ursus będą prowadzić działania promocyjne mające na celu informowanie klientów o korzyściach, jakie niesie za sobą nabycie sprzętu renomowanego polskiego producenta z finansowaniem Banków Spółdzielczych. – Jesteśmy przekonani, że połączenie oferty Banków Spółdzielczych SGB, będących ekspertem
w obsłudze finansowej rolnictwa, z ofertą dobrze znanego producenta polskich maszyn rolniczych marki Ursus, będzie owocne i przyniesie realne korzyści naszym wspólnym klientom z branży rolnej – mówi Ziemowit Stempin, Wiceprezes Zarządu SGB-Banku.

Rolnicy planujący inwestycje w nowy sprzęt rolniczy mogą już wkrótce skorzystać z przygotowanej specjalnie dla nich oferty.

Źródło: SGB-Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.