Strona główna Wiadomości Promocja konta oszczędnościowego w T-Mobile Usługi Bankowe

Promocja konta oszczędnościowego w T-Mobile Usługi Bankowe

Promocja konta oszczędnościowego w T-Mobile Usługi Bankowe

Do końca sierpnia trwa promocja konta oszczędnościowego w T-Mobile Usługi Bankowe dla nowych klientów. Osoby, które w tym czasie założą taki rachunek, a także konto osobiste Freemium lub Premium z oferty banku, będą mogły skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania  dla środków w wysokości do 50 tys. zł, wynoszącego 3%.


Dla nowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, wspólnego projektu Alior Banku i T-Mobile, dostępna jest oferta konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3% dla środków do 50 tys. zł. Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 kwietnia do 18 czerwca 2017 r. nie posiadały konta w T-Mobile Usługi Bankowe i do końca sierpnia br. założą rachunek oszczędnościowy oraz konto osobiste Freemium lub Premium. Promocyjne oprocentowanie w wysokości 3% obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące. Może nim zostać objęty wyłącznie jeden rachunek oszczędnościowy.

 

Po tym okresie klienci będą mogli skorzystać z obowiązującej do końca roku promocji konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2%, również dla środków do 50 tys. zł. Wystarczy, że na  konto osobiste Freemium lub Premium w poprzednim miesiącu wpłynie wynagrodzenie, stypendium, renta lub emerytura.

 

Klienci mogą swobodnie dysponować środkami zgromadzonymi na koncie oszczędnościowym, bez ryzyka utraty naliczonych odsetek. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Użytkownicy nie płacą również m.in. za pierwszy w danym miesiącu przelew internetowy (inny niż natychmiastowy), pierwszą wypłatę z bankomatów własnych Alior Banku lub krajowych sieci Euronet czy wydanie karty debetowej do rachunku.

 

Konto oszczędnościowe w T-Mobile Usługi Bankowe można założyć za pośrednictwem Wirtualnego Oddziału, telefonicznie pod numerem infolinii 19 506 lub w jednej z placówek banku. Klienci banku mogą również otworzyć rachunek za pośrednictwem bankowości internetowej.

Więcej informacji o koncie oszczędnościowym T-Mobile Usługi Bankowe znajduje się na stronie internetowej: https://www.t-mobilebankowe.pl/konto-oszczednosciowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.