Leżaki, lemoniada… Citi Handlowy rusza w wakacyjną trasę

Bankowcy porzucają krawaty i garnitury, biorą leżaki i w wakacje ruszają w trasę. Cel to odwiedzenie 10 miast z mobilnym oddziałem Smart Mini. W nim będzie strefa do załatwienia spraw finansowych i miejsce na odpoczynek. Tam będzie można skorzystać z leżaków, lemoniady, kawy, gier i wielu innych atrakcji.

 

– Świat staje się coraz bardziej mobilny, prawie wszyscy mamy już smartfony i my staramy dostosowywać się do nowoczesnego świata. Chcemy podążać za naszymi klientami i wymyśliliśmy mobilne oddziały. W tym roku odwiedzimy z nimi 10 wakacyjnych miejsc – mówi newsrm.tv Marcin Domagał, dyrektor departamentu zarządzania produktem karta kredytowa w Citi Handlowy.

 

Nowa mobilna koncepcja Smart Mini zakłada połączenie mobilnej placówki bankowej z przestrzenią rozrywki i wypoczynku. Na miejscu można zapoznać się z ofertą produktową banku. Dzięki aplikacji na tablety klienci mogą przy wsparciu doradców od ręki złożyć aplikację o konto, kartę kredytową lub pożyczkę. Do dyspozycji klientów oddane są dwie strefy rozrywki – strefa wypoczynku, gdzie na leżakach będzie można odpocząć, skorzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi czy też napić się kawy lub lemoniady.

 

Bank udostępnia także specjalną przestrzeń eventową, w której klienci mogą zobaczyć spektakularne widowiska artystyczne, jak pokazy laserów czy video mapping. Całość zajmuje powierzchnię 350 m2. – W tym całym wakacyjnym otoczeniu, w tej atmosferze zabawy i luzu nie zapominamy o profesjonalnym podejściu do naszej pracy o bezpieczeństwie naszych klientów. Nie posługujemy się żadną dokumentacją papierową. Wszystkie dane klientów zbierane są w sposób cyfrowy i trafiają od razu bezpośrednio do naszych systemów bankowych – wyjaśnia Marcin Domagał.

 

Od czerwca do sierpnia bank będzie obecny ze swoim Smart Mini na największych wydarzeniach w 10 miastach w całej Polsce. Miejscowości, do których wkrótce zawita: Piotrków Trybunalski – Fly Fest 01-02.07 Grunwald – Dni Grunwaldu 15-16.07 Giżycko – Mazury AirShow 5-6.08 Gdynia – AeroBaltic 1-12.08 Bielsko-Biała – XIV Międzynarodowy Piknik Lotniczy 02-03.09

Źródło: Citi Handlowy

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.