Strona główna Wiadomości Promocja „karta bez opłat” w eurobanku

Promocja „karta bez opłat” w eurobanku

Promocja „karta bez opłat” w eurobanku

eurobank rozpoczął promocję kart kredytowych. W ramach promocji nowi klienci zostaną zwolnieni z opłaty za wydanie karty głównej oraz z opłaty miesięcznej za obsługę limitu kredytowego.

Promocja „Karta bez opłat” trwa od 1 sierpnia br. do 30 września br. Mogą z niej skorzystać klienci, którzy w tym okresie podpiszą z bankiem umową o limit kredytowy i o kartę kredytową. Bank nie będzie pobierał przez 12 kolejnych pełnych cykli rozliczeniowych opłaty miesięcznej za obsługę limitu kredytowego, jak również nie pobierze opłaty za wydanie karty głównej.

eurobank oferuje klientom nastepujace karty kredytowe: Visa Gold Select, Visa Gold Perfect, Visa Classic, Visa Gold Home, Visa Gold, Visa Classic Standard Bis. Karta Visa Gold Select umożliwia rozłożenie płatności na raty już w terminalu, podczas dokonywania zakupów. Klienci mogą skorzystać z porównywarki na stronie internetowej banku, w celu wybrania karty, która najlepiej spełnia ich wymagania.

 


Przyznanie limitu  zależy od indywidualnej oceny wnioskodawcy i od wyniku badania jego zdolności kredytowej. Szczegóły, opłaty i prowizje, Regulamin Promocji „Karta bez opłat” oraz Regulamin wydawania i używania kart kredytowych Euro Banku S.A, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty Visa Gold Select i Perfect wynosi 26,99%, Visa Classic 25,98%, Visa Gold 26,14%, Visa Gold Home 22,88%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) Visa Gold Select i Perfect 2100 zł, Visa Classic 1100 zł, Visa Gold i Gold Home 2000 zł wykorzystana w całości poprzez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, całkowita kwota do zapłaty dla karty Visa Gold Select i Perfect wynosi 2541,66 zł, Visa Classic 1335,11 zł, Visa Gold i Gold Home 2428,92 zł, oprocentowanie zmienne 10 %, całkowity koszt kredytu Visa Gold Select i Perfect wynosi 441,66 zł, Visa Classic 235,11 zł,  Visa Gold i Gold Home 428,92 zł  (w tym: odsetki dla kart Visa Select i Perfect 267,66 zł, Visa Classic 139,11 zł, Visa Gold i Gold Home 254,92 zł ,opłata za wydanie karty 0 zł, opłata miesięczna za obsługę Limitu kredytowego przez 12 pierwszych, pełnych cykli rozliczeniowych od momentu podpisania umowy 0 zł, a następnie od 13 cyklu rozliczeniowego dla kart Visa Gold, Gold Home, Select i Perfect 14,50 zł, dla kart Visa Classic 8 zł), spłacany w ciągu 24 miesięcy (przez pierwsze 23 miesiące spłaty w wysokości 5% kwoty zadłużenia miesięcznie, a w ostatnim, 24 miesiącu, spłata pozostałej część zadłużenia). Kalkulacja została dokonana na dzień 01.08.2016 na reprezentatywnym przykładzie.

Źródło: Euro Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.