Strona główna Wiadomości Prezes mBanku Wizjonerem rynku bankowego

Prezes mBanku Wizjonerem rynku bankowego

Prezes mBanku Wizjonerem rynku bankowego

Podczas tegorocznej gali zorganizowanej w ramach Horyzontów Bankowości, ogłoszono wyniki rankingu 50 największych banków w Polsce Miesięcznika BANK. Dodatkowo kapituła konkurs wręczyła nagrody specjalne, przyznając prezesowi mBanku Cezaremu Stypułkowskiemu tytuł Wizjoner rynku bankowego.


Horyzonty Bankowości to coroczne spotkanie przedstawicieli sektora bankowego, instytucji regulacyjno-nadzorczych, firm okołobankowych, dziennikarzy finansowych i środowiska akademickiego. Jest okazją nie tylko do rozmów o kondycji sektora bankowego, ale także do nagrodzenia osób i instytucji, które wyróżniają się na tle konkurencji.

 

Podczas gali będącej podsumowaniem konferencji przyznano m.in. nagrody dla najlepszych dziennikarzy ekonomicznych – nagrody dziennikarskie im. Mariana Krzaka, największych banków wg rankingu 50 największych banków w Polsce zorganizowanego przez Miesięcznik Finansowy BANK oraz nagrody indywidualne: dla innowatora oraz dla wizjonera rynku bankowego. Ostatnia z tych statuetek trafiła na ręce prezesa mBanku Cezarego Stypułkowskiego.

 

Prezesa mBanku doceniono za wkład w rozwój nowoczesnej bankowości, z której klienci mogą korzystać w dowolnym, wybranym przez nich miejscu – zarówno online, mobile, jak i w placówce. mBank zmiany zaczął od radykalnej przebudowy serwisu bankowości elektronicznej, a na początku ubiegłego roku oddal w ręce klientów nową aplikację mobilną. W ubiegłym roku rozpoczął też projekt przebudowy dotychczasowej sieci sprzedaży, dzięki któremu nowe oddziały, wykorzystując rozwiązania technologiczne, mogą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby współczesnych klientów.

 

Więcej informacji o Horyzontach Bankowości znaleźć można na stronie www.aleBank.pl/HB>.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.