Citi Handlowy dla zagranicznej działalności Grupy ORLEN

Citi Handlowy aktywnie wspiera działalność zagraniczną polskich czempionów. Bank we współpracy z Citi Canada koordynował podpisywaną dzisiaj umowę na kredyt rewolwingowy dla spółki ORLEN Upstream Canada. Celem umowy jest finansowanie bieżącego funkcjonowania oraz potrzeb inwestycyjnych kanadyjskiej spółki z Grupy ORLEN.

Program Emerging Market Champions pozostaje strategiczną inicjatywą Citi Handlowy. W ramach niego wspieramy działalność polskich firm. Działamy w ramach globalnej sieci Citi i dzięki temu możemy szybko i efektywnie pomagać naszym klientom działającym w każdym zakątku świata, powiedział Piotr Kosno, Dyrektor Zarządzający Departamentu Klientów Strategicznych. Podpisana dzisiaj umowa to dla nas ogromny powód do dumy, bo w ten sposób udaje nam się przyspieszyć plany rozwoju kolejnego czempiona polskiej gospodarki, który wzmacnia swoją pozycję na rynkach światowych. Głęboko wierzę, że w ślad za PKN ORLEN pójdą kolejne polskie firmy.

W ramach Proramu Emerging Market Champions Citi Handlowy wspiera już ponad 300 polskich i globalnych firm. Liczba globalnych przedsiębiorstw, które w Polsce chcą się rozwijać z Citi Handlowy tylko w I kwartale tego roku wzrosła o 9 proc. rok do roku i sięgnęła 299. Coraz więcej też polskich firm decyduje się na rozwój za granicą. Citi Handlowy wspiera w tym zakresie 50 przedsiębiorstw.

Źródło: Citi Handlowy

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.