Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium z oprocentowaniem 4,99%

  Bank Millennium uruchomił nową promocję Pożyczki Gotówkowej, w ramach której klienci wnioskujący o pożyczkę do 20 tys. zł, na okres od 6 do 36 miesięcy, otrzymają stałe oprocentowanie w wysokości 4,99%. Promocją objęte są pożyczki z ubezpieczeniem.


Z promocji „Marzysz czy spełniasz” mogą skorzystać klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy do dnia złożenia wniosku o pożyczkę w promocji nie posiadali Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium. Kwota pożyczki dostępna w promocji wynosi od 1 tys. do 20 tys. zł brutto, a jej spłatę można rozłożyć na okres od 6 do 36 miesięcy. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest zawarcie jednocześnie umowy ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka”, które chroni klienta w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych. O promocyjną pożyczkę można wnioskować w aplikacji mobilnej, serwisie bankowości internetowej Millenet, w oddziałach banku oraz w TeleMillennium. Środki z pożyczki dostępne są dla klienta nawet w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Z promocji można skorzystać raz w trakcie jej trwania.

 

– W okresie letnim Polacy często decydują się na odkładany wcześniej remont, zakup nowego auta czy wymarzone wakacje. Promocja „Marzysz czy spełniasz” ma być zachętą dla tych klientów, których dotychczasowe plany pozostawały w sferze marzeń. Dzięki pieniądzom z promocyjnej pożyczki mogą je realizować. Stałe, niskie oprocentowanie pożyczki i elastyczny wybór liczby rat pozwala klientom zaplanować wydatki bez zbytniego obciążania domowego budżetu. Klienci to doceniają, ponieważ lekka do spłaty rata jest równie ważna jak gotówka na realizację marzeń -mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Gotówkowych w Banku Millennium.

 

Klienci zainteresowani zmniejszeniem wysokości już spłacanych rat kredytów i pożyczek oraz dodatkową gotówką nadal mogą skorzystać z promocji Pożyczki Konsolidacyjnej „Niska rata, wygodna spłata”, w ramach której klienci otrzymują stałe oprocentowanie w wysokości 5,55% dla kwoty konsolidowanych środków. Dodatkowo, w ramach oferty standardowej, od tej kwoty klient nie zapłaci również prowizji. Promocja skierowana jest do klientów, którzy konsolidują produkty innych banków tj. pożyczki, kredyty, zadłużenie na kartach kredytowych oraz limitach w koncie. Z promocji może skorzystać klient, który w momencie wnioskowania o Pożyczkę Konsolidacyjną nie posiada innej Pożyczki Gotówkowej czy Konsolidacyjnej w Banku Millennium oraz jednocześnie zawrze umowę ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka”.

 

W ramach ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka” klient zyskuje ochronę w zakresie

  • utraty stałych źródeł dochodów albo hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku,

  • czasowej niezdolności do pracy albo śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku,

  • całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,

  • poważnego zachorowania,

  • śmierci.

Promocja „Marzysz czy spełniasz” trwa do 30 września 2017 r. Promocja „Niska rata, wygodna spłata” trwa do 30 czerwca 2017 r. Szczegółowe warunki promocji zawarte są w regulaminach dostępnych w oddziałach banku i na stronie www.bankmillennium.pl.>

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.