Strona główna Wiadomości Porównuj i kupuj ubezpieczenia na stronie Meritum Banku

Porównuj i kupuj ubezpieczenia na stronie Meritum Banku

Porównuj i kupuj ubezpieczenia na stronie Meritum Banku

Meritum Bank uruchamia na swojej stronie internetowej Market Ubezpieczeń, w którym można szybko i wygodnie porównać oraz kupić szeroką gamę ubezpieczeń oferowanych przez 10 towarzystw ubezpieczeniowych. Nowa oferta jest dostępna zarówno dla klientów Banku jak i osób, które nie korzystają z jego usług.

 

Zakup polisy w Markecie Ubezpieczeń Meritum jest bardzo prosty, wygodny i szybki. Klient zainteresowany danym rodzajem ubezpieczenia (np. komunikacyjnym) wypełnia w Internecie krótki formularz, w którym określa jego parametry. Następnie wybiera najodpowiedniejszą dla siebie ofertę spośród kilku propozycji poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. Po wybraniu konkretnej opcji, uzupełnia swoje dane osobowe i dokonuje płatności.

 

Średni czas wypełniania formularza to zaledwie 1 minuta. Natychmiast po dokonaniu płatności klient otrzymuje polisę, która jest wysyłana na podany w formularzu adres mailowy.

 

– Chcemy ułatwić klientom korzystanie także z innych produktów finansowych, zapewniając kompleksowość obsługi. Market Ubezpieczeń pozwala nie tylko szybko kupić potrzebne ubezpieczenie, ale także porównać oferty wielu ubezpieczycieli – mówi Adam Antczak, dyrektor Biura Ubezpieczeń Meritum Banku. – To duże ułatwienie dla klientów, a także okazja na kontakt z naszym bankiem dla osób, które do tej pory nie korzystały z usług Meritum – dodaje.

 

 

Market Ubezpieczeń jest dostępny z poziomu strony internetowej www.meritumbank.pl, w zakładce „Ubezpieczenia”. Umożliwia on zapoznanie się z ofertami i zakup ubezpieczeń turystycznych, komunikacyjnych, car assistance, nieruchomości, zdrowotnych, a także zapewniających ochronę prawną, które oferowane są przez następujące firmy:

  • COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • CONCORDIA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

  • Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA S.A.

  • GENERALI Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • INTER Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • INTERRISK Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • SIGNAL Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

  • Starter Sp. z o.o. – wyłączny partner ADAC w Polsce

Dużym atutem Marketu Ubezpieczeń Meritum jest jego dostępność – polisy można kupować przez całą dobę i wszystkie dni w roku. Klienci, którzy korzystają z tego rozwiązania mają stały dostęp on-line do informacji o zakupionych polisach, ogólnych warunkach ubezpieczenia oraz harmonogramu płatności. Osoby, które mają dodatkowe pytania, mogą korzystać z profesjonalnego contact center, którego konsultanci odpowiadają na pytania przez telefon lub maila.

 

Market Ubezpieczeń Meritum został przygotowany wspólnie z Blue Finance sp. z o.o. z Grupy Blue Media, która jest jednocześnie multiagencją ubezpieczeniową wpisaną do rejestru pośredników ubezpieczeniowych.

 

– Polisy sprzedawane on-line z możliwością wybrania parametrów i porównania cen to jedna z ważniejszych innowacji na rynku ubezpieczeniowym w ostatnich latach. Taka usługa świetnie wpisuje się w strategię Meritum Banku i uzupełnia ofertę jego nowoczesnych usług. Klienci z pewnością docenią to rozwiązanie, bo stoi za nim zaawansowany technologicznie system, który ułatwia zakup ubezpieczenia także osobom bez specjalistycznej wiedzy – tłumaczy Krystian Wesołowski, dyrektor Działu Ubezpieczeń w Blue Finance.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.