Strona główna Wiadomości Podróż za jedną kartę z BNP Paribas

Podróż za jedną kartę z BNP Paribas

Podróż za jedną kartę z BNP Paribas

Wszyscy użytkownicy kart kredytowych MasterCard w BNP Paribas Banku mogą już skorzystać z wyjątkowej promocji. Przez cały grudzień i styczeń opłacone kartą transakcje na kwotę co najmniej 15 zł nagradzane będą punktami. Łącznie 50 osób, które uzbierają największą liczbę punktów, otrzyma voucher na bilety lotnicze i usługi hotelowe o wartości 2500 zł.

 

Najnowszy konkurs dedykowany klientom detalicznym BNP Paribas Banku Polska powstał przy współpracy z MasterCard. Aż 50 pasjonatów podróży otrzyma dzięki niemu voucher o wartości 2500 zł do wykorzystania na bilety lotnicze oraz usługi hotelowe. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zarejestrować kartę na dedykowanej stronie www.podrozzakarte.pl. Przez 5 okresów rozliczeniowych każde 15 zł wydane za pośrednictwem karty kredytowej nagradzane będzie 1 punktem. Laureatem każdego z etapów zostanie 10 klientów, którzy w danym okresie rozliczeniowym zgromadzą największą liczbę punktów.

 

Konkurs wystartował 2 grudnia 2013 r. i potrwa do 31 stycznia 2014 r. Nagroda w postaci vouchera na usługi turystyczne może być wykorzystana do 31 grudnia 2014 r. Szczegółowe informacje, dotyczące warunków uczestnictwa, a także regulamin konkursu, dostępne są na stronie www.podrozzakarte.pl.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.