Strona główna Wiadomości Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych

Alior Sync najlepszy w rankingu kont internetowych

 Konto osobiste w Alior Sync drugi raz z rzędu zwyciężyło w rankingu kont internetowych, przygotowanym przez porównywarkę TotalMoney.pl. Celem zestawienia było wskazanie najlepszego rachunku osobistego dla klientów aktywnie korzystających z bankowości elektronicznej.

 

Na potrzeby rankingu kont internetowych analitycy porównywarki TotalMoney.pl zdefiniowali profil „modelowego” klienta, aktywnie korzystającego ze swojego rachunku online. Dokonuje on przynajmniej pięciu transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, o łącznej wartości co najmniej 400 złotych, a za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej realizuje pięć przelewów zewnętrznych i dwa przelewy błyskawiczne miesięcznie. Ponadto, właściciel konta dwukrotnie wypłaca środki z bankomatu innego banku, a na jego rachunek co miesiąc wpływa wynagrodzenie w wysokości 2 700 złotych.

 

Przygotowując zestawienie, analitycy TotalMoney.pl, porównali konta internetowe i rachunki
z dostępem do bankowości internetowej, znajdujące się w ofercie 28 banków. Wśród kryteriów oceny znalazły się m.in. brak opłat za prowadzenie rachunku, koszt wydania i użytkowania karty debetowej, wypłacanie pieniędzy z „obcego” bankomatu oraz dostępność usług dodatkowych, takich jak cashback, czy narzędzia służące do analizowania domowego budżetu.

 

Zwycięzcą rankingu najlepszych kont internetowych zostało konto osobiste w Alior Sync, któremu analitycy przyznali łącznie największą liczbę punktów. Było to drugie z rzędu zwycięstwo Alior Sync w zestawieniu przygotowanym przez serwis TotalMoney.pl (poprzednia edycja rankingu miała miejsce w listopadzie 2012 roku). Tym samym bank utrzymał wiodącą pozycję w kategorii kont internetowych.

 

Autorzy rankingu podkreślili, że konto osobiste w Alior Sync łączy nowoczesność usług
z atrakcyjnymi warunkami, takimi jak bezwarunkowe „0 zł” za prowadzenie konta, wydanie

i użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów oraz krajowe przelewy internetowe (w tym 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu). Dodatkowo bank zwraca klientom 5% wartości zakupów, dokonanych przez nich w Internecie oraz ułatwia zarządzanie domowym budżetem za pomocą Menedżera Finansów i Asystenta Płatności. Alior Sync udostępnił również klientom nowoczesną bankowość mobilną, za pomocą której można w szybki i łatwy sposób skorzystać z podstawowych usług banku.

Rachunek osobisty w Alior Sync był wielokrotnie wyróżniany w rankingach produktowych, przygotowywanych przez Comperia.pl („Ranking kont osobistych” – maj 2013 oraz czerwiec 2012), eBroker.pl („Ranking kont osobistych” – sierpień 2012) i Bankier.pl („Ranking kont osobistych dla internautów” – sierpień 2012 oraz „Ranking kredytów odnawialnych” – maj 2013).

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.