Strona główna Wiadomości Poczuj lekkość niższej raty w eurobanku

Poczuj lekkość niższej raty w eurobanku

Poczuj lekkość niższej raty w eurobanku

Twoja rata kredytu hipotecznego jest za wysoka? Chcesz miesięcznie płacić mniej lub pojawiły się inne ważne wydatki? 27 maja eurobank rozpoczął nową promocję kredytu na refinansowanie – „Obniż swoją ratę”, którą wyróżnia brak prowizji i marża już od 1,29%.

 

– Kilka lat temu oferty kredytów mieszkaniowych były mniej atrakcyjne niż dziś. Osoby posiadające kredyt hipoteczny mają obecnie szansę skorzystać z lepszej oferty i obniżyć dotychczasową marżę kredytu, która wpływa na wysokość raty. Z myślą o takich Klientach eurobank przygotował nową promocję kredytu na refinansowanie „Obniż swoją ratę”, dzięki której dotychczasowe koszty i raty kredytu hipotecznego mogą się znacznie zmniejszyć – mówi Anna Stankiewicz, kierownik zespołu kredytów hipotecznych w eurobanku.

 

Klienci banków mają szanse na zmianę dotychczasowych warunków umowy kredytowej na lepsze, takie możliwości daje im opcja refinansowania kredytu. – Warto dokładnie przyjrzeć się posiadanej umowie kredytowej, a przede wszystkim porównać marżę naszego obecnego kredytu z aktualnymi ofertami kredytowymi innych banków i zdecydować, czy opłaca się pozostać przy obecnej umowie, czy raczej zrefinansować kredyt na lepszych warunkach. To z pewnością pomoże w efektywnym zarządzaniu naszym domowym budżetem – dodaje Anna Stankiewicz z eurobanku.

 

Zasady promocji „Obniż swoją ratę” w eurobanku są bardzo proste – Klient nie płaci kosztów prowizji, a w zależności od poziomu LTV, tj. stosunku aktualnej kwoty kredytu do wartości naszej nieruchomości, marża kształtuje się na poziomie 1,29% dla LTV do 85% lub 1,59% przy LTV powyżej 85%.

 

LTV netto
(stosunek aktualnej kwoty kredytu do wartości naszej nieruchomości)
Marża

 

Prowizja

 

do 85% włącznie

 

1,29%

 

0 zł

 

od 85,01% do 100% włącznie

 

1,59%

 

0 zł

 

 

Oprócz niskiej marży i braku prowizji eurobank oferuje również możliwość skorzystania z długiego okresu kredytowania do 30 lat, co dodatkowo pomoże w obniżeniu wysokości dotychczasowej raty kredytu, a także oferuje skredytowanie ewentualnej prowizji za wcześniejszą spłatę w banku, z którego przenosimy kredyt.

Promocja obowiązuje dla klientów, którzy w dniach od 27.05.2013 r. do 18.08.2013 r. złożą wniosek o kredyt hipoteczny na refinansowanie, otworzą konto Online lub Prestige wraz z wpływem wynagrodzenia oraz przystąpią do ubezpieczenia na życie.

 

Marża 1,29% dostępna dla osób zaciągających kredyt na cel refinansowanie z LTV max. 85%, pod warunkiem założenia i przelewania wynagrodzenia na konto Online lub Prestige, przystąpienia i utrzymania ubezpieczenia na życie z oferty Banku przez cały okres kredytowania. Marża 1,59% dostępna dla osób zaciągających kredyt na cel refinansowanie z LTV od 85,01% do 100% włącznie pod warunkiem założenia i przelewania wynagrodzenia na konto Online lub Prestige, przystąpienia i utrzymania ubezpieczenia na życie z oferty Banku przez cały okres kredytowania.

 

Marża zostaje podwyższona o 0,85 pp do czasu prawomocnego wpisu hipoteki na nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. Marża zostaje podwyższona o 0,15 pp do momentu, w którym LTV nie będzie wyższe niż 80%.

Źródło: Euro Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.