Strona główna Wiadomości Pocztowe Konto Firmowe z wyróżnieniem

Pocztowe Konto Firmowe z wyróżnieniem

Pocztowe Konto Firmowe z wyróżnieniem

Pocztowe Konto Firmowe oferowane mikroprzedsiębiorcom przez Bank Pocztowy zajęło 3. miejsce na rynku wśród 83 rachunków. Celem rankingu było przedstawienie najlepszego konta dla osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą. PKF zdobyło 75,50 punktów na 100 możliwych. Jest to lepszy wynik, niż osiągnięty w ubiegłym roku.

 

W poszczególnych kategoriach Bank Pocztowy uzyskał 58 pkt. za koszty prowadzenia i obsługi, 11,5 pkt. za dostęp oraz 6 pkt. za jakość obsługi klienta. Bank Pocztowy jako jeden z trzech banków na rynku oferuje klientom możliwość kontaktu poprzez czat.

Modelowy klient, zgodnie z założeniami rankingu, jest aktywny. Jego miesięczne wpływy wynoszą 20 tys. zł, natomiast średni miesięczny osad to 4 tys. zł. Dokonuje on 10 przelewów miesięcznie, jak również ma ustanowione zlecenie stałe. Korzysta z karty płatniczej i zleca przelewy zagraniczne.

Eksperci z serwisu Money.pl dokonali analizy 83 produktów oferowanych przez 30 banków w Polsce.

Pocztowe Konto Firmowe jest prowadzone bezpłatnie. Klient ma możliwość bezpłatnych przelewów internetowych (zewnętrznych, wewnętrznych oraz do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędów Skarbowych), bezpłatne wypłaty z bankomatów i wpłaty w Placówkach Banków i Placówkach Poczty Polskiej.

Posiadacze PKF mogą skorzystać z limitu debetowego w wysokości 1000 lub 1500 zł. Jest on przyznawany na okres 12 miesięcy z możliwością odnowienia. Bank zapewnia możliwość finansowania w postaci kredytu lub pożyczki hipotecznej (od 50 tys. zł do 1 mln zł). Z usług Banku Pocztowego korzysta prawie 180 tys. mikroprzedsiębiorców.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.