Strona główna Wiadomości PKO BP: Jedno kliknięcie i kredyt do dyspozycji

PKO BP: Jedno kliknięcie i kredyt do dyspozycji

PKO BP: Jedno kliknięcie i kredyt do dyspozycji

Od 3 grudnia klienci PKO Banku Polskiego, którzy zawierają umowę kredytu odnawialnego przez potwierdzenie kodem autoryzacyjnym w serwisie iPKO, mają możliwość korzystania z przyznanego limitu kredytowego natychmiast po zawarciu umowy.


Kredyt odnawialny jest najpopularniejszym produktem powiązanym z kontem osobistym. W ostatnich miesiącach bank odnotowuje stały przyrost zawieranych umów średnio  o 6 proc.  w stosunku do roku 2015. Posiadacz konta w PKO Banku Polskim może zawnioskować o produkt bez konieczności odwiedzania oddziału w iPKO lub za pośrednictwem konsultanta Contact Center. Cały proces wnioskowania i podpisania umowy można przeprowadzić siedząc wygodnie przy komputerze – liczba  klientów korzystających z nowych rozwiązań systematycznie rośnie.  

 

– Możliwość korzystania z przyznanego limitu kredytowego od razu po podpisaniu umowy w serwisie bankowości internetowej to kolejne udogodnienie dla klientów. Bank sukcesywnie wprowadza nowoczesne  rozwiązania technologiczne, które skracają klientom czas potrzebny do skorzystania z produktu od momentu jego zakupu – mówi Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego PKO Banku Polskiego.

 

Posiadacze kont osobistych w PKO Banku Polskim mają możliwość pełnej obsługi konta osobistego przez serwis internetowy iPKO. W serwisie transakcyjnym klient ma możliwość między innymi złożenia wniosku o kredyt, a po decyzji o jego przyznaniu, podpisania umowy kredytowej. Dodatkowo klient w serwisie może dokonać podwyższenia swojego limitu kredytu odnawialnego, który po podpisaniu aneksu jest tego samego dnia udostępniony do dyspozycji klienta. Złożenie wniosku i podpisanie umowy odbywa się przy wykorzystaniu unikalnych kodów autoryzacyjnych otrzymywanych smsem, generowanymi z tokena lub dostępnymi na karcie-zdrapce.

 

PKO Bank Polski stale modernizuje serwis transakcyjny iPKO i umożliwia klientom samodzielne wykonywanie coraz większej liczby czynności związanych z obsługą rachunku. W iPKO oprócz podstawowych czynności jak sprawdzenie stanu i historii operacji na koncie, można zlecać przelewy, tworzyć zlecenia stałe, doładować konto telefonu oraz dokonać przelewu z karty kredytowej. Korzystając z iPKO posiadacz konta PKO może także wykonać paczkę przelewów, polecenie zapłaty oraz  zlecić przekaz Wester Union lub zapłacić elektroniczną fakturę Invobill. W serwisie iPKO można również sprawdzać transakcje realizowane kartą kredytową zarządzać limitami kart płatniczych i nadawać lub zmieniać PIN. W razie potrzeby można zmienić limity na posiadanych kartach lub je zastrzec.

 

Serwis iPKO jest dostępny w wersji na komputer i mobilnej. Serwis mobilny zyskał w tym roku nową szatę graficzną i nowe funkcje m.in. możliwość dokonania spłaty wybranej kwoty zadłużenia na karcie kredytowej oraz możliwość szybkiego blokowania karty płatniczej online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.