PKO BP: Jedno kliknięcie i kredyt do dyspozycji

Od 3 grudnia klienci PKO Banku Polskiego, którzy zawierają umowę kredytu odnawialnego przez potwierdzenie kodem autoryzacyjnym w serwisie iPKO, mają możliwość korzystania z przyznanego limitu kredytowego natychmiast po zawarciu umowy.


Kredyt odnawialny jest najpopularniejszym produktem powiązanym z kontem osobistym. W ostatnich miesiącach bank odnotowuje stały przyrost zawieranych umów średnio  o 6 proc.  w stosunku do roku 2015. Posiadacz konta w PKO Banku Polskim może zawnioskować o produkt bez konieczności odwiedzania oddziału w iPKO lub za pośrednictwem konsultanta Contact Center. Cały proces wnioskowania i podpisania umowy można przeprowadzić siedząc wygodnie przy komputerze – liczba  klientów korzystających z nowych rozwiązań systematycznie rośnie.  

 

– Możliwość korzystania z przyznanego limitu kredytowego od razu po podpisaniu umowy w serwisie bankowości internetowej to kolejne udogodnienie dla klientów. Bank sukcesywnie wprowadza nowoczesne  rozwiązania technologiczne, które skracają klientom czas potrzebny do skorzystania z produktu od momentu jego zakupu – mówi Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego PKO Banku Polskiego.

 

Posiadacze kont osobistych w PKO Banku Polskim mają możliwość pełnej obsługi konta osobistego przez serwis internetowy iPKO. W serwisie transakcyjnym klient ma możliwość między innymi złożenia wniosku o kredyt, a po decyzji o jego przyznaniu, podpisania umowy kredytowej. Dodatkowo klient w serwisie może dokonać podwyższenia swojego limitu kredytu odnawialnego, który po podpisaniu aneksu jest tego samego dnia udostępniony do dyspozycji klienta. Złożenie wniosku i podpisanie umowy odbywa się przy wykorzystaniu unikalnych kodów autoryzacyjnych otrzymywanych smsem, generowanymi z tokena lub dostępnymi na karcie-zdrapce.

 

PKO Bank Polski stale modernizuje serwis transakcyjny iPKO i umożliwia klientom samodzielne wykonywanie coraz większej liczby czynności związanych z obsługą rachunku. W iPKO oprócz podstawowych czynności jak sprawdzenie stanu i historii operacji na koncie, można zlecać przelewy, tworzyć zlecenia stałe, doładować konto telefonu oraz dokonać przelewu z karty kredytowej. Korzystając z iPKO posiadacz konta PKO może także wykonać paczkę przelewów, polecenie zapłaty oraz  zlecić przekaz Wester Union lub zapłacić elektroniczną fakturę Invobill. W serwisie iPKO można również sprawdzać transakcje realizowane kartą kredytową zarządzać limitami kart płatniczych i nadawać lub zmieniać PIN. W razie potrzeby można zmienić limity na posiadanych kartach lub je zastrzec.

 

Serwis iPKO jest dostępny w wersji na komputer i mobilnej. Serwis mobilny zyskał w tym roku nową szatę graficzną i nowe funkcje m.in. możliwość dokonania spłaty wybranej kwoty zadłużenia na karcie kredytowej oraz możliwość szybkiego blokowania karty płatniczej online.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.