Strona główna Wiadomości PKO Bank Polski uruchamia bankomaty mobilne

PKO Bank Polski uruchamia bankomaty mobilne

PKO Bank Polski uruchamia bankomaty mobilne

PKO Bank Polski w okresie wakacyjnym udostępnia dodatkowe bankomaty mobilne. W tym roku zainstalowanych zostanie 16 urządzeń, głównie na terenie nadmorskich kurortów. Sezonowe maszyny będą funkcjonowały co najmniej do końca września br.


Sieć bankomatów PKO Banku Polskiego jest systematycznie rozwijana. Chcemy, aby nasi klienci mieli do nich łatwy dostęp, by były jak najbliżej ich miejsca pobytu. Stawiamy je również tam, gdzie liczba transakcji jest najwyższa. Dlatego cyklicznie od 2007 roku bank w okresie letnim decyduje si na czasową rozbudowę sieci w miejscowościach turystycznych.

W urządzeniach tych można realizować takie same operacje, jak w pozostałych bankomatach PKO Banku Polskiego. Bankomaty dostępne są 24h na dob przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie urządzenia wyposażone są w udogodnienia dla osób niewidomych. Poszczególne elementy urządzenia oznaczone są naklejkami z napisami w języku Braille’a, a po włożeniu słuchawek do gniazda bankomatu klient otrzymuje dostęp do komunikatów głosowych, które „prowadzą go” w trakcie realizacji transakcji. Bankomaty mobilne rozpoznają dziecięce karty przedpłacone z oferty PKO Junior. Po ich identyfikacji, na ekranie pojawiają się odpowiednie, dedykowane najmłodszym komunikaty w atrakcyjnej szacie graficznej.

 

Bankomaty posłużyć mogą nie tylko do wypłaty gotówki. Obecnie urządzenia samoobsługowe dają też możliwość dokonywania innych operacji z użyciem karty płatniczej, takich jak doładowanie telefonu komórkowego, sprawdzenie salda rachunku czy zmiany PIN. Sama wypłata gotówki w bankomacie, dzięki aplikacji mobilnej IKO, możliwa jest już także za pomocą telefonu komórkowego.

 

PKO Bank Polski posiada obecnie największą sieć urządzeń samoobsługowych. Liczba naszych bankomatów zbliża się do 3,4 tys., z czego 700 sztuk jest wyposażone w moduł wpłatomatu.

Lista mobilnych bankomatów:

Lp.

Miejscowo

Adres

1.

Jurata

ul. Wojska Polskiego/Międzymorska

2.

Jastrzębia Góra

ul.  Królewska 9

3.

Władysławowo

ul. Brzozowa 22

4.

Łeba

ul. 10 Marca 1

5.

Krynica Morska

ul. Portowa 6

6.

Hel

ul. Żeglarska, działka 575 (Urząd Miasta)

7.

Jastarnia

ul. Stelmaszczyka

8.

Karwia

ul. Wojska Polskiego 39

9.

Kunica

ul.  Hallera, działka 217/219 (od 14.07)

10.

Włodawa

Okuninka nad Jeziorem Białym działka 1407

11.

Dziwnów

ul. Mickiewicza 22

12.

Rewal

ul. Saperska 3

13.

Międzyzdroje

ul. Promenada Gwiazd 2

14.

Mielno

ul. Kościuszki 6-8

15.

Świnoujście

ul. Żeromskiego 1

16.

Ustronie Morskie

ul. Chrobrego 20

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.