Strona główna Wiadomości ,,Płać kartą i wygrywaj’’- loteria dla aktywnych klientów ING Banku Śląskiego

,,Płać kartą i wygrywaj’’- loteria dla aktywnych klientów ING Banku Śląskiego

,,Płać kartą i wygrywaj’’- loteria dla aktywnych klientów ING Banku Śląskiego

 

Loteria ,,Płać kartą i wygrywaj” jest akcją promocyjną dla aktywnych użytkowników kart płatniczych ING Banku Śląskiego. Bank zachęcając swoich klientów do częstszych i systematycznych płatności kartami, zorganizował loterię, która rozpoczęła się 1 września i zakończy 31 grudnia 2013.


Do wygrania są nagrody pieniężne o wartości od 1 000 zł do 50 000 zł. Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować się na stronie: www.ingbank.pl/placiwygrywaj, być aktywnym użytkownikiem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine i wykonać jak najwięcej transakcji przy użyciu karty płatniczej wydanej przez ING Bank Śląski (karty do Konta z Lwem w PLN lub karty kredytowej). Warunkiem koniecznym uczestnictwa w Loterii jest posiadanie Konta z Lwem w PLN lub konta oszczędnościowego w PLN. Płacąc kartą do konta na kwotę co najmniej 10 zł uczestnik każdorazowo zdobywa 1 los. Dokonując transakcji kartą kredytową klient otrzyma aż 2 losy. Każdy z uczestników loterii może zwiększyć liczbę otrzymywanych losów jeśli:

 

– dokona transakcji przy pomocy Mojej karty(karta z indywidualnym wizerunkiem) – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł,

– dokona transakcji kartą w internecie – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł jeśli jest to karta do konta, w przypadku karty kredytowej uczestnik otrzyma aż 3 losy za każdą taką transakcję,

– dokona transakcji kartą z wykorzystaniem usługi Cashback – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł.

 

W czterech etapach loterii czeka aż 80 nagród o wartości 1000 zł każda (po 20 nagród w każdym miesiącu. Dodatkowo 14 stycznia 2014 r. zostanie rozlosowana Nagroda Główna o wartości 50 000 zł, jak również Nagrody I oraz II stopnia o wartości 30 000 zł i 10 000 zł.

Szczegóły i regulamin loterii można znajduje się na stronie : www.ingbank.pl/placiwygrywaj

 

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.