Strona główna Wiadomości "Order Finansowy" dla ubezpieczenie leasingobiorców od utraty zysku TU Europa

"Order Finansowy" dla ubezpieczenie leasingobiorców od utraty zysku TU Europa

"Order Finansowy" dla ubezpieczenie leasingobiorców od utraty zysku TU Europa

Ubezpieczenie od utraty zysku dla branży leasingowej TU Europa otrzymało „Order Finansowy”, przyznany przez miesięcznik ekonomiczny Home&Market w kategorii „Ubezpieczenie dla firm”. To już drugie wyróżnienie dla tego produktu w ostatnim czasie.


Ranking wyróżnia najlepsze rozwiązania finansowe, oferowane na polskim rynku, skierowane do firm i klientów indywidualnych.

 

– W ostatniej dekadzie leasing stał się jedną z najbardziej efektywnych form finansowania inwestycji przedsiębiorstw. Rozwojowi tego segmentu towarzyszy wprowadzanie nowych produktów ubezpieczeniowych, dopasowanych do zmieniającej się rzeczywistości ekonomicznej. TU Europa kilka lat temu podjęło inicjatywę tworzenia ubezpieczeń „szytych na miarę” leasingu. Przyznana nagroda stanowi obiektywny dowód na to, że potrafimy wsłuchiwać się w potrzeby przedsiębiorców, a bardzo często wyznaczać także trendy rynkowe poprzez wprowadzanie nowatorskich rozwiązań – mówi Marat Nevretdinov, wiceprezes TU Europa.

 

Ubezpieczenie od utraty zysku TU Europa jest przeznaczone dla przedsiębiorców biorących w leasing pojazdy i sprzęt służący działalności gospodarczej. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może zachować płynność finansową w przypadku wystąpienia poważnych zakłóceń lub przerw w funkcjonowaniu firmy. Obejmuje wartość utraconego zysku, wynikającego ze spadku obrotu lub ze wzrostu kosztów działalności, gdy są one efektem przypadkowego zdarzenia, jak zniszczenie leasingowanego pojazdu lub urządzeń przez pożar, zalanie, kradzież, huragan, co ma odzwierciedlenie w osiąganym przez klienta dochodzie.

 

Ubezpieczenie jest oferowane w formie grupowej i skierowane do małych oraz średnich firm, korzystających z leasingu. Produkt jest dostępny w różnych wariantach i sumach ubezpieczenia dostosowanych do oczekiwań przedsiębiorców. Suma ubezpieczenia ustalana jest na podstawie szacowanego zysku brutto w ustalonym okresie ubezpieczenia. Produkt charakteryzuje się bardzo jasnymi warunkami ubezpieczenia i zawiera jedynie minimalne wyłączenia odpowiedzialności.

 

To już drugie wyróżnienie dla tego ubezpieczenia. W lutym br. zostało ono docenione w rankingu „Najlepsze Ubezpieczenia Grupowe” Gazety Finansowej za dopasowanie produktu do potrzeb i możliwości sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz przejrzystość oferty.

 

/ TU Europa SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.