Strona główna Wiadomości Oferta promocyjna Deutsche Bank Polska przy kredytach walutowych

Oferta promocyjna Deutsche Bank Polska przy kredytach walutowych

Oferta promocyjna Deutsche Bank Polska przy kredytach walutowych

Do końca września Deutsche Bank Polska przedłużył promocję dla kredytów mieszkaniowych w PLN,w ramach której opłata za inspekcję nieruchomości przed ich udzieleniem zostanie zwrócona Klientom po wypłacie całości lub pierwszej transzy przyznanej kwoty.

 

Jednocześnie zniósł tę opłatę we wspomnianym okresie w przypadku kredytów konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych w PLN i EUR, a także kredytów mieszkaniowych w EUR i GBP.


Promocja w zakresie kredytów mieszkaniowych w PLN polega na zwrocie opłaty za inspekcję nieruchomości, poniesionej przez Kredytobiorcę w momencie składania wniosku, wynoszącej od 300 do 420 zł w zależności od typu nieruchomości. Zwrot ten następuje po wypłacie całości lub pierwszej transzy przyznanej kwoty na rachunek bieżącej obsługi kredytu, w terminie do 15-go dnia kolejnego miesiąca. Promocja dotyczy wniosków o kredyty mieszkaniowe w PLN, w przypadku których nie ma konieczności dostarczania operatu szacunkowego. Są nią objęte wszystkie kredyty, w tym udzielane w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” i dotacji NFOŚiGW.

 

Regulamin promocji:
https://www.deutschebank.pl/product-doc-7602194.bdoc?pm=text&pc=Regulamin-Promocji-%22Zwrot-oplaty-za-inspekcje-nieruchomosci-po-wyplacie-Kredytu%22

 

Do końca września można również skorzystać z promocji kredytów konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych w PLN i EUR, a także kredytów mieszkaniowych w EUR i GBP, w ramach której nie jest pobierana opłata za inspekcję nieruchomości przed ich udzieleniem. Oferta dotyczy kredytów i pożyczek, w przypadku których nie ma konieczności dostarczania operatu szacunkowego.

 

Regulamin promocji:
https://www.deutschebank.pl/product-doc-7536677.bdoc?pm=text&pc=Regulamin-promocji-0-zl-za-inspekcje-przed-udzieleniem-Kredytu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.