Strona główna Wiadomości Nowa oferta konta maklerskiego w ING

Nowa oferta konta maklerskiego w ING

Nowa oferta konta maklerskiego w ING

Dom Maklerski ING Securities wprowadza dwa nowe rodzaje konta maklerskiego, w zależności od posiadanego przez klienta doświadczenia inwestycyjnego.


ING Securities oferuje klientom poszukującym alternatywy dla depozytów i kont oszczędnościowych, a podobnie jak przy funduszach inwestycyjnych, akceptujących wyższe ryzyko inwestycyjne – nową ofertę konta maklerskiego. Oferta jest skierowana do klientów stawiających pierwsze kroki na giełdzie, jak i bardziej doświadczonych inwestorów. Każdemu klientowi, niezależnie od jego doświadczenia inwestycyjnego, ING oferuje doradztwo inwestycyjne gdzie klient otrzymuje sugerowany przez specjalistów skład swojego portfela papierów wartościowych, który może samodzielnie odwzorować na swoim rachunku maklerskim lub indywidualnego doradztwa, które polega na współpracy z dedykowanym maklerem.

 

Pierwsze z kont, Konto elastyczne, jest skierowane do klientów mniej aktywnych na giełdzie, którzy potrzebują prostych rozwiązań. Konto maklerskie stanowi uzupełnienie pakietu usług bankowych, dzięki którym może zarządzać swoimi finansami osobistymi. Oferta konta elastycznego obejmuje:

 • Brak opłat za prowadzenie konta,
 • konkurencyjne prowizje 0,3 % (min. 3 zł),
 • Moduł Makler – intuicyjna aplikacja zintegrowana z systemem bankowym,
 • Przelewy pomiędzy kontem bankowym i maklerskim bez opłat 24/7,
 • Doradztwo portfelowe wspierające klienta przy budowaniu i modyfikowaniu portfela inwestycji (dodatkowa usługa) – 10 zł za miesiąc,
 • Dodatkowe szkolenia, webinaria i materiały analityczne.

Konto aktywne jest przeznaczona dla aktywnych inwestorów, którzy oczekują zaawansowanych narzędzi inwestycyjnych, atrakcyjnych warunków cenowych, a także dodatkowych usług wspierających inwestycje giełdowe. Oferta ta obejmuje:

 • Prowadzenie konta za 10 zł miesięcznie,
 • Konkurencyjne prowizje 0,19% (min. 3 zł),
 • Moduł Makler intuicyjna aplikacja zintegrowana z systemem bankowym,
 • Program Notowania 4 Max – zaawansowana aplikacja do analizy wykresów,
 • Indywidualne doradztwo (usługa dodatkowa) – 20 zł za miesiąc,
 • Dodatkowe usługi maklerskie, w tym m.in.: derywaty, intraday indeksowe i pozostałe, OTP odroczony termin płatności, OTP Trader odroczony termin płatności dla najaktywniejszych traderów, 5 ofert, Pełny Arkusz / ASO dostęp do New Connect.

Aby korzystać z nowej oferty konta maklerskiego, wystarczy podpisać umowę maklerską w systemie ING BankOnLine lub w oddziale ING Banku Śląskiego.

 

Konto maklerskie jest zintegrowane z ofertą bankową ING Banku Śląskiego i całodobowym dostępem do rachunku przez system bankowości internetowej ING BankOnLine. Przypomnijmy, że klienci posiadający konto w ING Banku Śląskim mają natychmiastowy dostęp do swoich środków dzięki czemu mogą dokonywać przelewów on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.