Strona główna Wiadomości Nowy Program Inwestycyjny Przyszłość+ w Banku Millennium

Nowy Program Inwestycyjny Przyszłość+ w Banku Millennium

Nowy Program Inwestycyjny Przyszłość+ w Banku Millennium

Bank Millennium oraz Millennium TFI wprowadziły do oferty nowy plan regularnego oszczędzania Program Inwestycyjny Przyszłość +. Klienci korzystający z programu nie zapłacą prowizji za jego otwarcie i prowadzenie, nie poniosą też kosztów nabycia jednostek uczestnictwa.


Program Inwestycyjny Przyszłość + Millennium TFI to propozycja dla każdego, kto chce regularnie oszczędzać nawet niewielkie kwoty oraz inwestować zgromadzone środki na krajowych, europejskich i globalnych rynkach kapitałowych. Program oparty jest o jednostki uczestnictwa sześciu subfunduszy w ramach funduszu parasolowego Millennium SFIO, przy czym środki muszą być podzielone na co najmniej dwa subfundusze. Klienci nie ponoszą kosztów otwarcia i prowadzenia programu, nie płacą też za nabycie jednostek uczestnictwa. Strategia inwestycyjna może być zmieniana dowolną ilość razy bez opłat za zmianę alokacji środków.

 

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą zadbać o przyszłość swoją i dzieci, o ich przyszłe potrzeby związane np. z edukacją czy kupnem mieszkania. Przekonujemy, że najlepsze efekty przynosi oszczędzanie długoterminowe, a ogromny wpływ na wysokość zgromadzonego kapitału ma czas i systematyczność oszczędzania. Dlatego tak ważne jest inwestowanie nawet niewielkich kwot, ale w długim okresie czasu. Plusem naszego programu jest elastyczny dostęp do pieniędzy – część środków można wypłacić w dogodnym momencie, bez konieczności zamykania rachunku. – mówi Tomasz Misiak, Dyrektor Marketingu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium.

 

Warunki prowadzenia Programu Przyszłość + są bardzo elastyczne. Czas trwania programu jest ustalany indywidualnie, w przedziale od 5 do 18 lat. Minimalna suma rocznych wpłat to jedynie 1200 zł z zastrzeżeniem, że pojedyncza wpłata nie może być niższa niż 100 zł. Klient nie deklaruje częstotliwości wpłat, ustala je indywidulanie w zależności od potrzeb i możliwości finansowych. Jeżeli chce wypłacić część środków, pierwsze umorzenie jednostek do wysokości 10% wartości zainwestowanych aktywów w ciągu pierwszych pięciu lat jest bezpłatne, opłaty za kolejne umorzenia w tym okresie to 1% wartości umarzanych jednostek. Po pięciu latach opłaty za umorzenia nie są pobierane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.