Strona główna Wiadomości Nowy członek zarządu w Banku DNB

Nowy członek zarządu w Banku DNB

Nowy członek zarządu w Banku DNB

Od 1 stycznia do Zarządu DNB Bank Polska S.A. dołączy Marcin Prusak i będzie on nadzorował obszar bankowości korporacyjnej.

 

Marcin Prusak zastąpi Daniela Källenforsa, dotychczasowego Członka Zarządu odpowiedzialnego za rozwój bankowości korporacyjnej w Banku DNB.

 

Marcin ma ponad 15-letnie doświadczenie w bankowości. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Raiffeisen Bank Polska SA, gdzie realizował transakcje w formule finansowania strukturalnego na rzecz klientów reprezentujących różne sektory.

Z Grupą DNB związany jest od jedenastu lat. W DNB Bank Polska odpowiedzialny był głównie za obszar finansowania strukturalnego i project finance. Od trzech lat, już jako Zarządzający Pionem Biur Sektorowych odpowiedzialny był za rozwój współpracy z dużymi przedsiębiorstwami, w tym koordynację zespołów branżowych: Biura TMT ( (telekomunikacja, media, technologie), Biura Energii i Paliw, Biura Przemysłu Wytwórczego i Spożywczego, Biura Handlu i Usług oraz Biura Sektora Publicznego. Marcin jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.