Nowy członek zarządu w Banku DNB

Od 1 stycznia do Zarządu DNB Bank Polska S.A. dołączy Marcin Prusak i będzie on nadzorował obszar bankowości korporacyjnej.

 

Marcin Prusak zastąpi Daniela Källenforsa, dotychczasowego Członka Zarządu odpowiedzialnego za rozwój bankowości korporacyjnej w Banku DNB.

 

Marcin ma ponad 15-letnie doświadczenie w bankowości. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Raiffeisen Bank Polska SA, gdzie realizował transakcje w formule finansowania strukturalnego na rzecz klientów reprezentujących różne sektory.

Z Grupą DNB związany jest od jedenastu lat. W DNB Bank Polska odpowiedzialny był głównie za obszar finansowania strukturalnego i project finance. Od trzech lat, już jako Zarządzający Pionem Biur Sektorowych odpowiedzialny był za rozwój współpracy z dużymi przedsiębiorstwami, w tym koordynację zespołów branżowych: Biura TMT ( (telekomunikacja, media, technologie), Biura Energii i Paliw, Biura Przemysłu Wytwórczego i Spożywczego, Biura Handlu i Usług oraz Biura Sektora Publicznego. Marcin jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.