Strona główna Wiadomości Nowości w ofercie lokat Nest Bank

Nowości w ofercie lokat Nest Bank

Nowości w ofercie lokat Nest Bank

Nest Bank troszczy się o domowe budżety zarówno nowych jak i obecnych klientów,  

w związku z tym uruchomił nowe produkty w ofercie lokat. Z Nest Lokatą Lojalną, bank chce podziękować dotychczasowym klientom za zaufanie, a z Nest Lokatą Witaj – otwiera się na zupełnie nowych klientów. Co łączy te dwa produkty? Atrakcyjne oprocentowanie od banku, dla klienta.


Nest Lokata Lojalna zapewnia promocyjne oprocentowanie na poziomie nawet do 2,5 proc. w skali roku, dla każdego indywidualnego klienta Nest Banku, który regularnie wpłaca środki na swoje Nest Konto. By otrzymać tak atrakcyjne warunki należy zapewnić, przez cały okres trwania lokaty, comiesięczne wpływy wynagrodzenia lub, w przypadku właścicieli BIZnest Kont, co miesiąc zasilać konto firmowe oraz opłacać składki do ZUS lub Urzędu Skarbowego.  Warunki te muszą być spełnione nie później, niż od drugiego miesiąca trwania Lokaty Lojalnej. Dodatkowo, należy wyrazić zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz je utrzymywać. Wszystkie warunki promocyjnej Lokaty Lojalnej są dokładnie opisane w regulaminie  promocji  dostępnym na stronie internetowej.

 

Z kolei do klientów indywidualnych Nest Banku, którzy właśnie otworzyli Nest Konta lub takich, którzy zamierzają je otworzyć, adresowana jest Nest Lokata Witaj w kwocie od 1 do 10 tysięcy  złotych, która dostosowuje się do potrzeb klientów i oferuje promocyjne oprocentowanie na poziomie 4 proc. w skali roku. Proponowane przez Nest Bank rozwiązanie jest, w swoim segmencie, liderem produktów finansowych dostępnych w Polsce.  Nest Lokata Witaj może być otwarta na okres 3 albo 6 miesięcy.

 

Nest Lokata Witaj na okres 6 miesięcy to nowość w ofercie Nest Banku. Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie tej lokaty na poziomie 4 procent w skali roku, przez cały okres jej trwania, wystarczy co najmniej raz wpłacić pensję na Nest Konto lub zasilić konto firmowe BIZnest Konto  i opłacić z niego składki do ZUS lub Urzędu Skarbowego, jednak nie później, niż w ciągu 60 dni od dnia otwarcia lokaty.

 

Celem banku było stworzenie produktów, dostępnych dla wszystkich klientów, posiadających rachunki indywidualne. Nest Bank wprowadza do swojej oferty rozwiązania finansowe premiujące klientów indywidualnych, którzy posiadają konto firmowe i z niego aktywnie korzystają. Z tej koncepcji powstały lokaty Lojalna i Witaj, dopasowane do potrzeb klientów, jednocześnie zapewniające im poczucie bezpieczeństwa finansowego.

 

Więcej szczegółowych informacji nt. Nest Lokaty Witaj i Nest Lokaty Lojalnej oraz stosowne regulaminy promocji można znaleźć na stronie internetowej Nest Banku lub bezpośrednio w oddziałach banku. 

 

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe (konta, zarówno dla klientów detalicznych, jak i mikroprzedsiębiorstw).          

            
Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, Nest Bank zapewnia całodobowy dostęp do usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową. Nie rezygnując jednak z bezpośredniego kontaktu z Klientami, bank sukcesywnie rozbudowuje w całej Polsce sieć kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.