Strona główna Wiadomości Nowość – Lokata Kompletna Banku Millennium

Nowość – Lokata Kompletna Banku Millennium

Nowość – Lokata Kompletna Banku Millennium

Lokata Kompletna Banku Millennium to zupełnie nowa propozycja na rynku depozytów oraz świeże podejście do oszczędzania. Dwunastomiesięczna lokata oferuje 2,80% przez pierwsze pół roku i gwarantowane 2,30% przez kolejne 6 miesięcy.


Rekordowo niskie stopy procentowe powodują, że coraz trudniej znaleźć depozyt o atrakcyjnym oprocentowaniu. Z reguły promocyjne odsetki obowiązują krótko, po czym depozyt odnawia się na znacznie gorszych warunkach. Na tym tle nowa lokata jest nie tylko kompletna, ale też wyjątkowa. Nie dość, że na 6 miesięcy oferuje jedną z najwyższych stawek oprocentowania na rynku, to dodatkowo, już w momencie otwierania lokaty wiadomo, na jakich warunkach będzie ją można kontynuować za pół roku. Stawka ta jest gwarantowana i bardzo atrakcyjna. Wierzę, że Lokata Kompletna zainteresuje tych wszystkich, którzy z dużym wyprzedzeniem lubią wiedzieć, ile zarobią w przyszłości.– komentuje Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych.

 

Lokata Kompletna – komplet zalet:

  • atrakcyjne oprocentowanie na dłużej: aż 2,80% w skali roku przez pierwsze 6 miesięcy i 2,30% w kolejnych 6 miesiącach
  • wygodna lokata środków na 6 miesięcy bez martwienia się o oprocentowanie po tym czasie: z góry wiadomo, ile można zarobić w pierwszych i kolejnych 6 miesiącach trwania depozytu
  • możliwość zerwania lokaty przed terminem z zachowaniem odsetek za ukończone 6 miesięcy
  • niska kwota minimalna: do założenia lokaty wystarczy 1 000 zł, maksymalnie 50 000 zł
  • lokata na dłuższy termin niż standardowe 3 czy 6 miesięcy, dzięki temu nie trzeba co chwilę poszukiwać nowych okazji

 

Lokata Kompletna to lokata na nowe środki. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni Klienci banku, jak i osoby, które zdecydują się na otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium. Średnie oprocentowanie za 12-miesięczny okres wynosi 2,55% w skali roku.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.