Strona główna Wiadomości Citi Service Center Poland otwiera nową stację rowerów miejskich w Warszawie

Citi Service Center Poland otwiera nową stację rowerów miejskich w Warszawie

Citi Service Center Poland otwiera nową stację rowerów miejskich w Warszawie

Sieć wypożyczalni Veturilo powiększyła się dziś o nową lokalizację. Dzięki Citi Service Center Poland już od dzisiaj warszawscy rowerzyści mogą skorzystać ze stacji „Citi” przy ul. Marynarskiej 12. Razem z wypożyczalnią, do systemu rowerów miejskich zostało włączonych 10 jednośladów.

 

Nowa stacja rowerów miejskich oznaczona logiem Citi uruchomiona została przy siedzibie Citi Service Center Poland przy ul. Marynarskiej 12. Stacja „Citi” sąsiaduje z inną wypożyczalnią sponsorską, „T-Mobile”. To już osiemnasty punkt Veturilo na Mokotowie, z którego szczególnie ucieszą się mieszkańcy lewobrzeżnej części miasta oraz pracownicy pobliskich kompleksów biurowych.

 

– Citi Service Center Poland to młoda, pełna energii i dynamiki organizacja. Firma jest obecna w Polsce już od dziesięciu lat. Rozpoczynając z liczbą 57 pracowników w tej chwili zatrudnia 3,5 tys. osób, otwierając kolejne stanowiska. Tylko w tym roku firma planuje zatrudnić kolejne 1000 osób! Citi w Polsce od lat promuje zdrowy tryb życia zachęcając pracowników do wspólnych aktywności takich jak bieganie, regaty żeglarskie, narty oraz wiele innych. Nasz udział w rowerowej przestrzeni miejskiej to odpowiedz nie tylko na potrzeby naszych pracowników, ale również mieszkańców i promocja tak ważnego dla organizacji zdrowego stylu życia.– powiedziała Anna Zawłocka, Szef Biura Wsparcia Biznesu i Komunikacji.

 

„Citi” jest 197. stacją roweru miejskiego w Warszawie, a równocześnie kolejną, która powstała w wyniku rozmów prowadzonych przez operatora, firmę Nextbike, z przedstawicielami lokalnego biznesu, którzy chcą wesprzeć rozwój ekologicznej i taniej formy transportu, z której korzysta obecnie ponad 320 tysięcy użytkowników.

 

– Niecałe trzy miesiące od momentu startu obecnego sezonu udaje się nam otworzyć pierwszą w tym roku, a w sumie już siedemnastą stację sponsorską roweru miejskiego w Warszawie. Ogromne podziękowania należą się Citi Service Center Poland, która podjęła decyzję o uruchomieniu swojej wypożyczalni rowerowej w bardzo popularnym miejscu na Mokotowie –mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.