Strona główna Wiadomości Nowe możliwości inwestycyjne w ING Banku Śląskim

Nowe możliwości inwestycyjne w ING Banku Śląskim

Nowe możliwości inwestycyjne w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski zaproponował klientom odświeżoną ofertę produktów strukturyzowanych. Nowa linia produktu Inwestycyjnej Lokaty Terminowej nosi teraz nazwę „Suma Procentów”.

„Od lat oferujemy naszym klientom atrakcyjne produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Chcemy ich wspierać w podejmowaniu decyzji o świadomym inwestowaniu, stąd nasza decyzja o odświeżeniu produktu strukturyzowanego Inwestycyjna Lokata Terminowa. Zmiany obejmują m.in. zmniejszenie minimalnej wpłaty do 1000 zł, skrócenie okresu inwestycji do 12miesięcy , obniżenie opłaty za zerwanie produktu przed jego terminem zapadalności oraz zmianę konstrukcji inwestycyjnej. Wprowadziliśmy większą liczbę pomiarów wartości aktywa bazowego (kurs walutowy) w trakcie okresu inwestycji, co daje klientowi więcej szans na osiągnięcie zysku. Przyjęta strategia inwestycyjna zakłada scenariusz względnej stabilizacji kursu walutowego EUR/PLN z możliwym przejściowym osłabieniem złotego do euro. Maksymalny zysk z inwestycji może wynieść 4,08% – powiedział Grzegorz Jakubczyk, Senior Product Manager w ING Banku Śląskim.

Inwestycyjna Lokata Terminowa „Suma Procentów” to produkt skierowany do klientów detalicznych, w tym również z segmentu Personal Banking. Jego dochodowość zależy od zachowania się kursu złotego względem euro – wyliczana jest w oparciu o kurs średni publikowany przez Narodowy Bank Polski. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 tys. zł, a okres inwestycji – 12 miesięcy.

Produkty strukturyzowane oferowane przez ING Bank Śląski, poza możliwością osiągnięcia zysku, dają pełną gwarancję zainwestowanego kapitału w dacie ich zakończenia.

Przypominamy, że oferta inwestycyjna w ING Banku Śląskim obejmuje szereg nowoczesnych produktów, w tym ING Konto Funduszowe SFIO, wprowadzone do oferty w  marcu bieżącego roku. Konto jest skierowane  do osób poszukujących dywersyfikacji swoich inwestycji oraz wyższego zysku. To nowoczesne rozwiązanie inwestycyjne – fundusz, który inwestuje w szeroki wachlarz innych funduszy inwestycyjnych. ING Konto Funduszowe wyróżnia się prostotą i przejrzystością, która ułatwia wybór odpowiedniej dla klienta strategii inwestycji.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.