Strona główna Wiadomości Nowe konto EkoStarter dla mikrofirm w BOŚ

Nowe konto EkoStarter dla mikrofirm w BOŚ

Nowe konto EkoStarter dla mikrofirm w BOŚ

Rachunek bez opłaty miesięcznej i darmowe przelewy elektroniczne przez 18 miesięcy – to atuty nowego konta firmowego wprowadzonego przez Bank Ochrony Środowiska. Oferta kierowana jest do mikroprzedsiębiorców działających na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy.


Bank Ochrony Środowiska poszerzył paletę kont dla mikrofirm o rachunek EkoStarter. Jest on dedykowany przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki w biznesie lub prowadzącym działalność nie dłużej niż dwanaście miesięcy. Ofertę BOŚ wyróżnia polityka cenowa. Bank nie pobiera m.in. opłaty za prowadzenie rachunku. Bezpłatne są także przelewy do ZUS, Urzędu Skarbowego i co warte podkreślenia, również pozostałe przelewy krajowe, o ile realizowane są za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

 

Po zakończeniu 18 miesięcznego okresu promocyjnego, rachunek EkoStarter przekształcany jest w Konto Elastyczne z Taryfą Optymalną. Wyróżnikiem tego rachunku jest m.in. oprocentowanie zgromadzonych na nim środków. W przypadku salda do 15 tys. zł, BOŚ Bank wypłaca odsetki w wysokości 2,5 proc. w skali roku. W przypadku tego konta Bank nie pobiera też opłaty za przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego. Dodatkowo bezpłatnych jest 100 elektronicznych przelewów w miesiącu (kolejne są za złotówkę) i 10 wpłat oraz 10 wypłat gotówkowych. Prowadzenie Konta Elastycznego z Taryfą Optymalna kosztuje 40 zł miesięcznie.

 

W ramach oferty Konta Elastycznego dostępna jest też Taryfa Oszczędna. Do zmiany taryfy może dojść raz w miesiącu. Konto elastyczne z Taryfą Oszczędną wyróżnia m.in. brak prowizji za prowadzenie rachunku bieżącego. Bezpłatne są także przelewy elektroniczne do ZUS i US.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.