Strona główna Wiadomości Fundusz z 7% lokatą w BGŻOptima – dla tych, którzy szukają dobrych zysków

Fundusz z 7% lokatą w BGŻOptima – dla tych, którzy szukają dobrych zysków

Fundusz z 7% lokatą w BGŻOptima – dla tych, którzy szukają dobrych zysków

Bank BGŻOptima wprowadza „Fundusz z 7% lokatą”, który łączy oszczędzanie na trzymiesięcznym depozycie, oprocentowanym na 7 proc. w skali roku, z możliwością osiągnięcia dodatkowych zysków z inwestycji w subfundusze KBC TFI. Oferta powstała w oparciu o analizę potrzeb klientów, którzy, jak wynika z badania przeprowadzonego przez Bank BGŻOptima, szukają produktów zapewniających równocześnie potencjalnie wysoki zysk oraz poczucie bezpieczeństwa.

 

Fundusz z lokatą będzie promowany największą od startu banku kampanią marketingową, zatytułowaną: „Niech dobrobyt będzie z Tobą”, podczas której BGŻOptima wprowadzi nowy format komunikacyjny.

 

– Od początku obecności na rynku naszą misją jest pomoc w skutecznym oszczędzaniu i inwestowaniu. Zależy nam, aby klienci dostawali narzędzia, które pozwalają skutecznie pomnażać oszczędności – mówi Piotr Grzybczak, Dyrektor Zarządzający Banku BGŻOptima. – Dziś największym wyzwaniem dla osób szukających zysków są rekordowo niskie stopy procentowe, a spodziewamy się, że do połowy 2014 roku pozostaną one na obecnym poziomie. Dodatkowo obecna sytuacja na rynku kapitałowym, w tym korekta na giełdzie po ogłoszeniu planów dotyczących OFE, otwiera ciekawe możliwości do inwestowania. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się ofercie starannie wyselekcjonowanych funduszy. Ich połączenie z wysokooprocentowanym depozytem daje szansę na wypracowanie niezłego zysku, a jednocześnie pozwala zachować poczucie bezpieczeństwa. Nasz produkt skierowany jest do klientów, którzy rozumieją, czym jest inwestowanie w fundusze. Lokata to atrakcyjny dodatek do możliwości inwestowania na bardzo atrakcyjnych warunkach – dodaje.

 

Fundusz z 7% lokatąto propozycja dla osób, które oczekują dobrych zysków na rynku kapitałowym. Na wysoko oprocentowanym depozycie można ulokować część przeznaczonych na inwestycję środków, natomiast reszta jest inwestowana w jednostki uczestnictwa wyselekcjonowanych subfunduszy.

 

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie 7 proc. na lokacie, należy otworzyć depozyt na minimum 1000 złotych, nabyć jednostki uczestnictwa wybranych subfunduszy KBC Parasol FIO (Papierów Dłużnych, Stabilny, Aktywny lub Akcyjny) za kwotę minimum dwukrotnie wyższą niż ta odłożona na lokacie i utrzymać je przez cały okres trwania lokaty. Jeśli warunki naliczenia promocyjnego oprocentowania nie zostaną spełnione, oprocentowanie będzie naliczone na standardowych zasadach, czyli na poziomie 2,5 proc. w skali roku.

 

Poszerzenie oferty Banku BGŻOptima to pierwszy odczuwalny dla klientów efekt wprowadzenia nowego hasła marki „Misja oszczędzanie”, które będzie promowane w ramach jesiennej kampanii „Niech dobrobyt będzie z Tobą”. Kampania stworzona została w zupełnie nowym formacie komunikacyjnym. – Chcemy pokazać, że oszczędzanie jest dla każdego. Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie szukać oszczędności. I nie chodzi tu tylko o produkty finansowe. Oczywiście zaoszczędzone w codziennym życiu pieniądze warto ulokować tam, gdzie przyniosą najlepszy zysk i do tego także będziemy namawiać Polaków – mówi Radosław Kozłowski, dyrektor marketingu Banku BGŻOptima. – Już od września zachęcać do oszczędzania i przekazywać potrzebne do tego informacje będą Optymianie – nowi brand heroes marki BGŻOptima – dodaje.

 

Kampania ma przede wszystkim wzmocnić znajomość marki Banku BGŻOptima jako specjalisty od oszczędzania i inwestowania pieniędzy. Jak dotąd BGŻOptima to jedyny na polskim rynku bank koncentrujący się wyłącznie na tym aspekcie usług finansowych.

Od 9 września do 31 października w ramach działań związanych z kampanią reklamową „Niech dobrobyt będzie z Tobą” emitowane będą w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych 30-sekundowe spoty promujące nową ofertę BGŻOptima. Zaplanowane są również reklamy w najważniejszych tytułach prasowych, na portalach internetowych oraz kampania outdoorowa. Dodatkowo prowadzone będą aktywności na nowym profilu marki w serwisie Facebook, uruchomiony zostanie również dedykowany kanał na youtube.pl. Całość kampanii wsparta będzie działaniami PR i e-PR.

 

Szczegółowe parametry oferty Fundusz z 7% lokatą:

  • 0 zł za nabycie i odkupienie jednostek uczestnictwa subfunduszy.

  • Promocyjne oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej to aż 7% w skali roku.

  • Minimalna kwota lokaty – 1000 zł, max 1/2 wartości środków zainwestowanych w subfundusze.

  • Minimalna kwota inwestycji w subfundusze wynosi dwukrotność kwoty lokaty w ramach Funduszu z lokatą.

  • Możliwość zwiększenia zysku poprzez inwestycję w wybrane subfundusze KBC TFI (Papierów Dłużnych, Stabilny, Aktywny, Akcyjny).

  • 1 lokata w ramach Funduszu z Lokatą

Źródło: BGŻOptima

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.