Strona główna Wiadomości Nowe "EKOkonto bez Kosztów" w Banku Ochrony Środowiska

Nowe "EKOkonto bez Kosztów" w Banku Ochrony Środowiska

Nowe "EKOkonto bez Kosztów" w Banku Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska wprowadza do swojej oferty nowy, rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy – „EKOkonto bez Kosztów”. Jego posiadacz otrzyma nie tylko darmowy ROR, czy bezpłatne bankomaty w całym kraju, ale także możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania „Konta oszczędnościowego Więcej za Mniej” – nawet do 4 proc. w skali roku!


„EKOkonto bez Kosztów” to oferta dla wszystkich Klientów, którzy chcą zarządzać swoimi finansami i jednocześnie cieszyć się z przywilejów darmowego rachunku osobistego. W pakiecie otrzymają oni dostęp do bankowości internetowej – BOŚBank24, również wydawanej bezpłatnie, karty debetowej. Prowadzenie „EKOkonta bez Kosztów” jak i korzystanie z karty jest bezpłatne w przypadku dokonania i rozliczenia przez Klienta w danym miesiącu, transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł.

 

W ramach nowego rachunku osobistego, Klienci BOŚ otrzymają także możliwość skorzystania przez 3 miesiące z bardzo atrakcyjnego, podwyższonego oprocentowania „Konta oszczędnościowego Więcej za Mniej” w wysokości 4 proc. w skali roku. Jedyny warunek to dokonanie miesięcznego wpływu 1 000 zł na „EKOkonto bez Kosztów”. W przypadku braku wpływu środków na konto, oprocentowanie wyniesie 3,5 proc. Po upływie tego terminu oprocentowanie konta „Więcej za Mniej” będzie zgodne z aktualnie obowiązującą ofertą Banku.

Innym atutem nowego konta w Banku Ochrony Środowiska są również darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wszyscy aktualni Klienci Banku mogą zamienić swoje rachunki na „EKOkonto bez Kosztów” za jednorazową opłatą w wysokości 40 zł.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.