Strona główna Wiadomości Nowa oferta ubezpieczeń w Raiffeisen Leasing

Nowa oferta ubezpieczeń w Raiffeisen Leasing

Nowa oferta ubezpieczeń w Raiffeisen Leasing

Z początkiem kwietnia Raiffeisen Leasing poszerzył swoją ofertę ubezpieczeń. Nowe produkty zostały dopasowane do potrzeb poszczególnych grup klientów i uwzględniają specyfikę prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. W ofercie znajduje się m.in. ubezpieczenie życia i zdrowia z najszerszym zakresem ochrony na rynku, ubezpieczenie straty finansowej, assistance, ubezpieczenie ochrony prawnej i podatkowej, a także autorski produkt OC dla kosmetologów.

 

Od kwietnia br. w Raiffeisen Leasing funkcjonuje nowa oferta ubezpieczeniowa. Zmianie lub poszerzeniu zakresu ochrony uległy dostępne dotychczas produkty dedykowane dla różnych grup klientów i dopasowane do ich specyficznych potrzeb, wynikających z charakteru prowadzonej działalności gospodarczej.

 

Najszerszy na rynku zakres ochrony ubezpieczeniowej życia i zdrowia, a także utraty stałego źródła dochodu dostępny jest od kwietnia dzięki produktom HiLife i HiLife Plus. Ochrona obejmuje nawet do 800 tysięcy zł na jednego ubezpieczonego. W zakres ubezpieczenia wchodzą m.in. takie ryzyka jak: ciężkie zachorowanie, hospitalizacja czy czasowa niezdolność do pracy.

 

W ofercie Raiffeisen leasing dostępny jest także produkt Assistance, skierowany do klientów użytkujących nowe i używane pojazdy osobowe oraz ciężarowe do 3,5 tony oraz Truck Assistance dla użytkowników pojazdów ciężkich. W obu opcjach klient ma możliwość wyboru jednego z dwóch wariantów. Brak limitów km na terenie Polski przy usłudze holowania, możliwość skorzystania z samochodu zastępczego do 30 dni, naprawa wulkanizacyjna lub zakup nowej opony – to główne elementy oferty skierowanej dla użytkowników pojazdów do 3,5 tony.

 

Klienci, którzy zakupili Assistance Truck będą mogli skorzystać m.in z takich usług jak holowanie czy podnoszenie pojazdu (dotyczy całego zastawu), organizacja środka zastępczego, refundacja kosztów wynajmu samochodu zastępczego, dostarczenie gotówki na pokrycie mandatu czy zaliczkowego opłacenia naprawy, opieka medyczna dla kierowcy i pasażera pojazdu.

 

Zmianie ulega także produkt GAP – ubezpieczenie pojazdu od straty wartości finansowej – który prezentowany jest w dwóch wariantach tj. GAP faktura oraz GAP index. Produkt oferuje możliwość ubezpieczenia pojazdów do 3,5 tony o wartości do 1 mln zł oraz pojazdów powyżej 3,5 t o wartości do 500 tys. zł. Suma ubezpieczenia wynosi do 100 tys. zł dla pojazdów do 3,5 tony, a przy sprzęcie ciężkim nawet do 200 tys. zł. Świadczenie w GAP index jest na poziomie aż 30% (również w grupie sprzętu ciężkiego). Oferta GAP skierowana jest także do pojazdów rolniczych.

 

Zabezpieczenie interesów małych i średnich przedsiębiorstw zapewnia dostępna w Raiffeisen Leasing oferta ochrony prawnej i podatkowej. Pozwala ona m.in. na pokrycie kosztów sporów sądowych, kosztów dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z tytułu obrony interesów w postępowaniu karnym lub wykroczeniowym, a także zdarzeń z zakresu również prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i wielu innych. W zakresie świadczenia ochrony podatkowej firma oferuje pokrycie kosztów wszczętych z urzędu postępowań przed polskimi organami podatkowymi, polskimi organami kontroli skarbowej i polskimi sądami administracyjnymi, a także NSA w sprawach podatkowych, w tym również wynagrodzenia doradcy podatkowego.

 

Autorski produkt OC dla kosmetologów – klientów korzystających z oferty Raiffeisen Beauty – gwarantuje ochronę na wypadek nieprawidłowo wykonanego zabiegu. Największym walorem oferty jest ochrona w przypadku szkód wynikających z zakażeń lub przeniesienia choroby zakaźnej, szkody będącej skutkiem zabiegów kosmetycznych z zastosowaniem metod zabiegowych związanych z ingerencją pod skórą np. tatuaż, makijaż permanentny, kolczykowanie, a także szkody będące skutkiem zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem laserów.

 

Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.