Strona główna Wiadomości Nowa oferta bankowości osobistej w Banku BPH

Nowa oferta bankowości osobistej w Banku BPH

Nowa oferta bankowości osobistej w Banku BPH

Bank BPH rozbudowuje ofertę, proponując klientom współpracę z osobistym doradcą i rachunek z szerokim pakietem korzyści dostępnych bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Bank BPH rozwija się w segmencie bankowości osobistej. Od wiosny tego roku stopniowo wprowadzał nową ofertę, proponując ją swoim dotychczasowym klientom. Teraz zamierza pozyskiwać nowych klientów i wchodzi na rynek z propozycją, która zwraca uwagę pakietem korzyści udostępnianym bez dodatkowych opłat.

 

– Tą propozycją chcemy wzmocnić naszą obecność w segmencie, w którym Bank BPH tradycyjnie się rozwijał i ma silne kompetencje. Dlatego naszą ofertę bankowości osobistej kierujemy do przedstawicieli kadry menedżerskiej, wolnych zawodów, reprezentantów tzw. klasy średniej, którzy mają większe niż standardowe oczekiwania wobec banków – mówi Mariusz Kostera, wiceprezes zarządu Banku BPH. – Niezmiennie dostrzegamy potencjał tego segmentu i chcemy odgrywać znaczącą rolę na tym rynku – dodaje Kostera.

 

Podstawowym produktem przeznaczonym dla tej grupy klientów jest Maksymalne Konto, które Bank BPH prowadzi bez opłat, jeśli miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 7,5 tys. zł (w innym przypadku miesięczny koszt korzystania z rachunku wynosi 14,99 zł). – Nasza propozycja została wypracowana między innymi podczas dyskusji z klientami na regularnie organizowanych przez Bank BPH spotkaniach z cyklu Forum Klientów Indywidualnych – tłumaczy Łukasz Płoski, dyrektor zarządzający, odpowiedzialny za Biuro Klienta Zamożnego Banku BPH.

 

Do konta bank dodaje – bez żadnych opłat – pakiet korzyści, który zawiera m.in.: kartę debetową MasterCard Gold z możliwością płacenia w Internecie, wypłaty gotówki w bankomatach w Polsce i na całym świecie bez opłat naliczanych przez Bank BPH, preferencyjne warunki cenowe otrzymania karty kredytowej MasterCard Gold Komfort lub MasterCard Platinium, możliwość skorzystania z konta oszczędnościowego o wyższym od standardowego oprocentowaniu oraz lokatę nocną. Klienci mają także dostęp do produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych oraz usług Biura Maklerskiego i mogą korzystać bez opłat z konta walutowego (w EUR, USD, GBP i CHF).

 

Posiadacze Maksymalnego Konta nie ponoszą również dodatkowych opłat za przelewy krajowe w PLN – zarówno elektroniczne, jak i zlecane w oddziałach oraz pakiet zawierający ubezpieczenie w podróży i usługi assistance (domowy, samochodowy i medyczny).

Klientom Bankowości Osobistej Bank BPH zapewnia obsługę i wsparcie osobistych doradców, którzy ukończyli specjalistyczne szkolenia, zakończone wieloetapową certyfikacją. Na spotkanie z doradcą można umawiać się w wybranych oddziałach Banku BPH albo w innym, dogodnym dla klienta miejscu.

 

Maksymalne Konto wraz z pakietem korzyści jest też dostępne dla klientów o wpływach na rachunek niższych niż 7,5 tys. zł. W takim przypadku poniosą oni miesięczną opłatę w wysokości 14,99 zł za prowadzenie konta, natomiast wszystkie pozostałe produkty i usługi przypisane do rachunku dostępne są na takich samych warunkach, jak dla klientów o wyższych wpływach.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.