Strona główna Wiadomości Nowa gama usług u Dilera z finansowaniem Toyota Bank

Nowa gama usług u Dilera z finansowaniem Toyota Bank

Nowa gama usług u Dilera z finansowaniem Toyota Bank

Toyota Bank poszerzył ofertę kredytu Comfort Pay o finansowanie usług związanych z ubezpieczaniem oraz przedłużaniem gwarancji samochodu. Dotychczas oferta obejmowała rozkładanie płatności za serwis samochodu na dogodne raty. Komfortowe odroczenie płatności, suma faktury rozkładana na 12 wygodnych rat czy minimum formalności realizowanych bezpośrednio u Dilera, to tylko niektóre z głównych zalet oferty Comfort Pay.

 

Od dnia 9 maja 2016 roku zakres oferty Comfort Pay obejmuje finansowanie ratalne następujących usług i produktów oferowanych w Stacjach Dilerskiech:

  1. Serwis samochodu na raty

  1. Przedłużona gwarancja auta na raty

  1. Ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC na raty

Zalety finansowania Comfort Pay:

  • w każdym wariancie suma faktury rozkładana jest na 12 wygodnych rat,
  • klienci dokonują pierwszej płatności za usługę dopiero za miesiąc – a w przypadku usługi „Serwis samochodu na raty” auto klienta naprawiane jest od ręki,
  • brak konieczności wizyty klienta w banku – wszystkie formalności załatwiane są w Stacji Dilerskiej,
  • brak opłat za rozpatrzenie wniosku.

Dla wygody klientów przygotowany został kalkulator, pozwalający na szybkie i wygodne wyliczenie rat dla każdej wybranej usługi. Przykładowy Kalkulator dla oferty „Serwis samochodu na raty” do obejrzenia pod linkiem- https://www.toyotabank.pl/dla-kierowc…>

 

– Dzięki poszerzonej gamie usług okołosamochodowychComfort Pay, klienci Autoryzowanych Stacji Dilerskich Toyota otrzymują kompleksową i profesjonalną obsługę finansowania, która nie nadwyręży ich portfela. Odroczenie płatności oraz wygodny system finasowania w połączeniu z minimum formalności realizowanych bezpośrednio u Dilerów, czyni naszą ofertę niezwykle atrakcyjną. Stworzenie i wprowadzenieComfort Pay, jest odpowiedzią na głosy płynące do nas ze Stacji Dilerskich, które pierwsze zauważyły potencjał tego typu oferty, przyglądając się potrzebom i zapytaniom Klientów- mówi Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank Polska.

 

Comfort Pay – Serwis samochodu na raty, to wygodna płatność za usługi, części i akcesoria. Sfinansować można przegląd i konserwację auta, naprawy uszkodzeń mechanicznych, zakup i wymianę opon, naprawy blacharsko-lakiernicze czy też zakup i montaż akcesoriów. Z usługi mogą skorzystać klienci posiadający auto dowolnej marki, korzystający z usług Autoryzowanego Serwisu Toyoty. Usługa finansowania dostępna jest przy kosztach serwisu już od 500 zł. Atrakcyjne standardowe oprocentowanie wynosi 8.5% w skali roku, natomiast wariant kredytowy 0% dostępny jest w wybranych salonach dilerskich.

Comfort Pay – Przedłużona gwarancja na raty, z tej opcji finansowania mogą skorzystać klienci rozważający przedłużenie gwarancji nowej lub używanej Toyoty oferowanej przez Stacje Dilerską Toyota. Finansowanie dostępne w atrakcyjnym oprocentowaniu 8,5% w skali roku.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.