Strona główna Wiadomości Nowa bankowość mobilna ING dla firm

Nowa bankowość mobilna ING dla firm

Nowa bankowość mobilna ING dla firm

ING Bank Śląski udostępnił klientom korporacyjnym nową wersję aplikacji mobilnej. Cechuje ją przejrzystość, uniwersalność oraz możliwość personalizacji. Wprowadzona zmiana stanowi ważny etap budowy nowego, nowoczesnego systemu bankowości internetowej dla firm – ING Business.

 

Osobiste przyzwyczajenia i nawyki  konsumentów przenoszą się również na sposób, w jaki działają w firmie. Wprowadzając nową aplikację mobilną, chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów i wyznaczać nowe trendy na rynku. Postanowiliśmy przebudować dotychczasową bankowość internetową ING BusinessOnLine tak, aby razem z aplikacją mobilną ING BusinessMobile stanowiły jeden nowoczesny system ING Business, który będzie bardziej dopasowany do zmieniających się potrzeb i zachowań użytkowników oraz urządzeń, z których korzystają klienci dzięki zastosowaniu technologii RWD. Nowa aplikacja mobilna jest pierwszym krokiem w tym kierunku. – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za segment korporacji.

 

ING udostępnia nową wersję aplikacji mobilnej, wprowadzając wiele usprawnień użytecznościowych dla klientów. Logowanie do aplikacji jest szybsze i prostsze, a nowy ekran Pulpitu umożliwia szybki podgląd sald na rachunkach i podpisywanie zleceń najczęściej wykonywanych operacji w aplikacji mobilnej. Nowe menu może być spersonalizowane według potrzeb użytkownika, umożliwiając szybkie przejście do najczęściej wykonywanych operacji i transakcji. Dodatkowo zmieniono całą grafikę w aplikacji zgodnie z obecnymi trendami w zakresie user experience i dopasowano ją do rozdzielności iPhone 6 i 6plus. Nowa aplikacja to wygodne, przejrzyste i intuicyjne narzędzie, wyróżniające się prostą nawigacją, duża funkcjonalnością i możliwością personalizacji. Aby skorzystać z nowej wersji ING Business nie jest potrzebna ponowna aktywacja. Aplikacja jest dostępna w sklepach BlackBerry World, Google Play oraz Apple AppStore.

 

Przypomnijmy, że ING Bank Śląski jako pierwszy bank na polskim rynku wprowadził w 2013 roku aplikację mobilną dla firm, ING BusinessMobile. Aplikacja wprowadziła innowacyjną możliwość wieloosobowej autoryzacji, co pozwoliło przedsiębiorcom na zarządzanie i kontrolowanie finansów firmy niezależnie od miejsca, w którym się znajdują –  szybko i bezpiecznie, w dowolnym miejscu na świecie, bez konieczności posiadania dostępu do komputera.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.